Межування земельних ділянок

от 500 грн за точкуЗаказать сейчас

Винос меж ділянки в Одесі і Одеській області

Винесення меж земельної ділянки - затребувана послуга будівельної компанії «Спецбудмонтаж-Південь», яка дозволяє уникнути робочих, юридичних і фінансових труднощів. Від правильності виконання цієї процедури залежить, наскільки точно буде проведена фіксація точок поворотних кутів ділянки.

У чому сенс виносу меж?

Процедуру проводять для того, щоб закріпити на місцевості поворотні точки наділу. Для цього використовують дані виписки з кадастру і технічної документації. Найчастіше форма ділянки квадратна або прямокутна. Однак зустрічаються володіння ускладненою геометрії, працювати з якими не так вже й просто.

Процедура проводиться після кадастрової зйомки і коли вже складений проекту землеустрою. Проводити винос в натуру меж земельної ділянки за вигідною вартості слід при покупці землі новим власником і при вирішенні конфліктів з сусідніми власниками наділу. Також цю процедуру проводять, якщо сталося пошкодження раніше встановлених межових знаків.

Встановленням межових знаків зобов'язаний займатися інженер-геодезист зі стажем. Під час всього процесу повинен брати участь власник землі і власники сусідніх наділів. Після проведення процедури власнику видають оригінальний документ - акт винесення меж ділянки на місцевість.

В яку компанію краще звернутися за цією послугою?

Організація «Спецбудмонтаж-Південь» надає послугу виносу меж в натуру в Одесі. Для роботи фахівці використовують сучасне обладнання, яке дає максимальну точність. Щоб уточнити вартість виносу меж або проконсультуватися по питаннях, що цікавлять, пишіть на зазначену пошту або телефонуйте за вказаним номером телефону. Робота буде виконано на високому рівні в обумовлені терміни. Звертайтеся!

Аренда спец. техники