Послуги з геології

Індивідуальна цінаЗаказать сейчас

Геологія земельної ділянки під будівництво фундамента

Геологія ділянки являє собою дослідження грунту і грунтових вод. Це одна з найважливіших процедур, яку потрібно обов'язково потрібно замовити людині, який планує побудувати міцну споруду. Завдяки професійним геологічних вишукувань можна виявити позитивні та негативні якості грунту на території, рівень і поведінку ґрунтових вод, де планується проведення будівництва.

Якщо хочете, щоб будова служило десятиліттями і в подальшому не виникало ніяких серйозних проблем, не економте на послугах геологів.

Замовити геологію ділянки в Одесі і Одеській області за вигідною ціною

Фірма «Спецбудмонтаж-Південь» спеціалізується на інженерних дослідженнях і пропонує замовити геологію ділянки в Одесі, виділеної під будівництво, реконструкцію об'єкта. Без цієї послуги ви не зможете підібрати тип фундаменту.

Дослідженням території для зведення масштабних об'єктів займається інженер-геолог. Наша бригада геологів включає всіх необхідних фахівців для виконання всіх необхідних робіт на належному рівні.

На самому початку нашої роботи ми аналізуємо матеріали геологічного характеру, визначаємо критичні ділянки, проводимо польові випробування, експертизу грунту, буріння свердловин, шурфоф. Потім ми робимо лабораторні дослідження і розробляємо технічний звіт про вишукуваннях. В результаті ви отримаєте геологічне висновок, який дозволить визначити кращі місця «посадки» вдома, типу фундаменту, заходів інженерного захисту будівлі. Наші співробітники допоможуть визначити, чи варто зводити будову в конкретній точці ділянки. Як правило на топографічній зйомці архітектор або конструктор задає конкретні точки будеряні в своєму технічному завданні геологам, вони прораховують де буде найбільше навантаження на фундамент.

Причини, за якими вам варто звернутися до нас:

  • досвід роботи більше 15 років;
  • можливий виїзд на об'єкт в день замовлення;
  • у нас є всі необхідні допуску;
  • під час проведення геології корисних копалин використовується тільки найкраще геодезичне обладнання;
  • безкоштовні консультації;
  • гарантія на роботи;
  • повний юридичний супровід.

Щоб отримати консультацію і дізнатися, у скільки обійдеться геологічна розвідка будівельного ділянки, телефонуйте або залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами в робочий час.

Аренда спец. техники