Замовити виконавчу зйомку в Одесі

Індивідуальна цінаЗаказать сейчас

Виконавча зйомка в будівництві та ремонтних роботах

Щоб визначити, наскільки відрізняється реальне будівництво від проектних параметрів, необхідно провести виконавчу геодезичну зйомку. Після проведення такого дослідження, як правило, складається креслення, який допомагає визначити подальший етап будівництва. Таким чином стає відразу зрозуміло, які помилки необхідно усунути і можна переходити до наступного етапу будівництва. Такий вид геодезії можна проводити кілька разів на різних етапах будівництва. Інженерно-геодезичне дослідження ділянки дозволяє не допускати помилок на таких етапах, як монтаж конструкцій або ж блоків споруди, що особливо важливо. Адже після зведення будівлі, це неможливо буде вже змінити.

Виконавча зйомка - досить відповідальний процес, тому проводити такий вид зйомки повинні кваліфіковані фахівці. Кожен креслення повинен відображати стан того чи іншого етапу будівництва. При оформленні документації геодезист повинен враховувати всі державні стандарти. Нормативними знаками повинні позначатися:

  • вектора;
  • перетину;
  • плани;
  • поздовжній і поперечний профіль.

Якщо хочете правильно оформити технічну документацію, звертайтеся до досвідчених фахівців з геодезичної фірми «Спецбудмонтаж-Південь». Ми більше 15 років працюємо в галузі геодезії та землеустрою, тому зможемо допомогти з проведенням виконавчої зйомки для перевірки обсягів площ, грунту і бетону. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в позитивному результаті будівництва!

Як визначитися з вибором послуг

До кожного виду досліджень пред'являються різні вимоги. Виходячи з точності вимірювань, відбувається виконання виконавчої геодезичної зйомки, завдяки якій можна визначити стан:

  • фундаменту будівлі;
  • водопровідних і газопровідних труб;
  • дренажних систем;
  • котловану;
  • електро та тепломережі.

Для максимально точних і достовірних вимірювань геодезисти застосовують спеціальне обладнання, в тому числі тахеометри і нівеліри. Орієнтуючись на результати даних приладів складається планово-висотний документ, в якому вказані висотні параметри: стін і перекриттів, стан фундаменту і комунікацій. Також в документі розрахована навантаження на дані елементи. Отримані дані порівнюють з параметрами, які вказані в проектній роботі. Після чого визначається узгоджений план робіт, який необхідно виконати. Такий вид дослідження краще проводити на ранніх етапах, коли незначні помилки можна легко виправити.

Чому варто замовити виконання виконавчої зйомки в геодезичної фірмі «Спецбудмонтаж-Південь»

При проведенні виконавчої зйомки трубопроводів наші геодезисти використовують тільки сучасні високоточні пристрої й устаткування нового покоління (тахеометри, лазерні сканери, нівеліри, супутникові системи). Завдяки цьому їм вдається отримати коректні результати для порівняння.
Пропонуємо весь спектр геодезичних робіт, завжди враховуємо потреби клієнтів.
Мінімальні терміни виконання замовлень. У штаті працюють фахівці з досвідом від 10 років, що дозволяє виконувати роботи якісно і в обумовлені терміни.
Виконавча зйомка земельної ділянки, вироблена нашими геодезистами, відповідає стандартам України (ДБНу, ДСТУ).
Надаємо гарантії на виконані роботи.
Потрібні якісні геодезичні послуги за низькою ціною? Замовте виконавчу зйомку фундаменту, підземних інженерних комунікацій фахівцям високого рівня прямо зараз. Ми готові співпрацювати з приватними особами та організаціями в Одесі та Одеській області. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

Аренда спец. техники