Як визначети обсяг піску, котлована та лісу

от 1500 грнЗаказать сейчас

Кому потрыбно визначати площу і обсягів ?

При проектуванні будь-якого будівництва важливо грамотно підійти до розрахунку обсягів виїмки грунту і площ. Це дозволить уникнути перевитрати коштів, визначити трудові та технічні ресурси.

Визначення обсягу робіт (для котловану з укосами, насипу, траншеї, шурфи) в Одесі - комплекс землевпорядних та геодезичних заходів, що дозволяють отримати точні дані про геометричній формі земельної ділянки. Ці відомості використовуються при проведенні обчислень, які виконуються за допомогою програмного забезпечення. Навіть невеликі помилки може обернутися додатковими витратами.

У нашій компанії, яка розташована в місті Одеса, ви зможете замовити визначення обсягів вугілля, пшениці, грунту, котлованів, піску, щебеню, бетону, лісу. Враховуйте, що у кожного виду грунту свою питому вагу, тому підрахунок обсягу грунту варто довіряти кваліфікованим фахівцям. У штаті працюють інженери-геодезисти, які на належному рівні виконують дану послугу. У нас є все необхідне для досліджень обладнання, техніка і комп'ютерне забезпечення. Наші фахівці використовують високоточні пристрої, що дозволяють правильно підрахувати обсяг.

Етапи підрахунку розміру зем.работ в геодезії

Щоб отримати максимально точні результати, важливо дотримуватися порядку проведення досліджень. Спочатку проводиться топографічна зйомка площі. На цьому етапі фіксуються характерні точки фігур, і оформляється топоплан. Далі проводиться побудова цифрової моделі поверхні ділянки. Після цього відбувається складання картограми майбутніх робіт і камеральні роботи. На останньому етапі складається звіт і виготовляється технічна документація.

Поділ площі в Одесі: скільки коштує?

Вартість для кожного окремого випадку встановлюється індивідуально і залежить від складності проекту. Мінімальна вартість - 1500 грн. Підсумкова ціна послуги поділу ділянок в Одесі формується на підставі проведених кадастрових робіт та геодезичного дослідження місцевості. При необхідності наш менеджер розповість докладно про вартість даного виду послуг.

Замовити визначення площі в Одесі

Будівельна компанія ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" виконає інженерні-геодезичні дослідження в Одесі і області. Ми пропонуємо комплексні роботи, але також можемо і виконати окремо будь-яку послугу. Роботи проводяться з використанням сучасного спеціалізованого обладнання з дотриманням вимог СНиП, ДБНів

Терміни визначення обсягів сипучих мас в Одесі приємно здивують клієнта. Оформіть заявку на сайті або проконсультуйтеся у менеджера по телефону +380 (063) 966-89-88 або +380 (066) 561-87-18.

Аренда спец. техники