Послуга з розробки будівельного паспорта

от 9500 грнЗаказать сейчас

Отримання будівельного паспорта в Одесі

Якщо вирішили на певній території проводити капітальну забудову, вам в будь-якому випадку знадобиться будівельний паспорт. Без цього документа не обійтися, адже будь-які будівельні роботи потрібно документально оформляти. Для отримання такого важливого документа, потрібно провести чимало робіт, в тому числі і геодезичні дослідження.

Отримання будівельного паспорта - ця вкрай необхідна процедура, яку треба пройти ще до початку будівництва. Оформивши будівельним паспорт, землевласник може без узгодження зводити:

  • господарські будівлі;
  • індивідуальний житловий будинок;
  • дачу;
  • гараж та інші споруди.

Важливо враховувати що є певні обмеження, які накладаються на об'єкти. Наприклад, поверховість будівлі не повинна бути більше двох без урахування мансарди. Крім цього, загальна площа об'єкта не повинна перевищувати 500 м².

Якщо потрібно отримати будівельний паспорт в Одесі, потрібно звернутися до відповідного відділу з питань архітектури і будівництва. Всі заявки обробляються протягом 10 робочих днів. Державний орган зобов'язаний видати правовстановлюючі документацію на об'єкт або аргументувати відмову в вигляді письмово. Відділ з питань архітектури може відмовити, якщо були виявлені деякі помилки в оформленні або ви подали не всі документи. Також можуть відмовити, якщо були знайдені невідповідності нормам ескізного плану забудови.

До кого звернутися за розробкою будівельного паспорта в Одесі і області?

На оформлення будівельного паспорта нерухомості йде чимало часу і сил. Якщо вам потрібен повний комплекс послуг під ключ, звертайтеся в ооо Спецбудмонтаж-південь. Замовивши у нас цю послугу, вам не доведеться оббивати пороги десятків кабінетів в різних інстанціях. Фахівці, що працюють не один рік в нашій фірмі, зроблять все за вас якісно і в обумовлені терміни!

Ми надамо допомогу у виготовленні проекту будинку в Одесі, в Чорноморську, в Санжейке, в Овідіополі, в Південному і зробимо все можливе, щоб процедура отримання будівельного паспорта пройшла швидко і правильно. У нас можлива безкоштовна консультація - замовник оплачує тільки послуги. З кожним клієнтом ми укладаємо договір - всі дії законні і офіційні. Звернувшись до нас, ви можете бути повністю впевнені в дотриманні всіх термінів. Це пов'язано з тим, що ми не один рік співпрацюємо з відділами архітектури та містобудування в Одесі.

Також наша компанія пропонує наступні послуги:

Шукайте, де оформити будівельний і технічний паспорт під ключ? Звертайтеся в ООО "Спецбудмонтаж-Юг", і наші досвідчені співробітники допоможуть в найкоротші терміни!

Для довідок звертайтеся за телефонами:

+380 (063) 966-89-88

+380 (066) 561-87-18

 

Аренда спец. техники