Сдаем строительные леса в аренду

27 грн за м²Заказать сейчас

Будівельні риштування від компанії «Спецбудмонтаж-Юг» в Одесі: оренда

Будівельні риштування просто незамінні в будівництві, а також у ремонті різних будівель. З їхньою допомогою організовують постачання будмайданчика всім необхідним обладнанням, яке дозволить якісно виконати роботу в комфортних умовах. Будівельні риштування не завжди вигідно купувати. З цієї причини приватні особи та будівельні фірми воліють орендувати будівельні риштування.

Подібна послуга справді користується попитом. Останніми роками найпоширенішими вважалися рамні риштування. Рамні конструкції, доступні за ціною, не складні в монтажі, відрізняються невеликою вагою, не вимагають наявності якихось особливих навичок. Враховуйте, що такі конструкції мають деякі обмеження за висотою.

Недорогі будівельні риштування бу в оренду в Одесі. Чому вам варто співпрацювати із «Спецбудмонтаж-Південь»?

Ми пропонуємо послуги з оренди будівельних риштувань фірми "Будмайстер", заводу "Павлоградспецмаш" у місті Одеса та одеській області. В наявності 600 м². У нас ви можете вибрати підходящу конструкцію лісів для будь-яких цілей. Оплата послуги можлива за готівку та безготівковий розрахунок з ПДВ.

Наша компанія займається монтажем та демонтажом будівельних риштувань навіть найвищої складності, а також проводить фасадні роботи в Одесі, ремонтні роботи "під ключ". За потреби ми проводимо безкоштовні консультації та надаємо допомогу у підборі обладнання. Ми працюємо офіційно, перед початком співпраці обговорюємо всі деталі та укладаємо договір.

будівельні ліси, що здаються в оренду, відрізняються високою стійкістю, відповідає технічним вимогам, державним стандартам, експлуатаційним характеристикам, мають сертифікат безпеки, зварені з якісного металу, мають надійні кріплення секцій. Орендарям достатньо лише правильно дотримуватися простих правил безпеки. Прокат будівельних лісів від компанії «Спецбудмонтаж-Юг» дозволяє заощадити приватним особам на покупці вертикальних стійок, а будівельним фірмам на транспортуванні.

Наші менеджери допоможуть вибрати оптимальний варіант будівельних риштувань безпосередньо під ваші цілі. Постійним клієнтам пропонуємо вигідну систему знижок та бонусів. Оренда розбірних та рамних лісів в Одесі – вигідне рішення для ремонту та будівництва. Беріть риштування металеві будівельні напрокат за доступною ціною в «Спецбудмонтаж-Південь», та будуйте безпечно!

 

Аренда спец. техники