Реконструкция зданий и сооружений

Реконструкція будівель і споруд1609763626
3 минуты чтения

Реконструкція споруди займає важливе місце в будівництві. Щоб здійснити реконструкцію потрібного об'єкту, слід узгодити проект в інстанціях. На це може піти багато часу. Щоб це сталося швидше, слід провести дослідження з цього питання заздалегідь. При необхідності звертайтеся до наших фахівців, які готові вирішити проблеми, пов'язані з реконструкцією, в комплексі: від узгодження проекту до будівництва.

Реконструкцію проводять в наступних випадках:

 • спорудження прийшло в непридатність;
 • є необхідність змінити функціональне призначення побудови;
 • потрібно провести перепланування будівлі;
 • потрібно провести зміну розмірів і конфігурації будівлі.

При проведенні реконструкції важливо дотримуватися всіх необхідних правил і норми. В іншому випадку з'являться тріщини, а фундамент будівлі зруйнується. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію, аналіз ситуації і остаточне рішення.

Переваги співпраці з компанією ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь"

Замовити послугу управління реконструкцією будівель і споруд можна в організації "Спецбудмонтаж-Південь". Довіряти організацію ремонту і реконструкцію будівлі потрібно фахівцям з високою кваліфікацією з бездоганною репутацією. На ціну такої послуги впливає обсяг, складності робіт і деякі інші фактори.

Реконструкція заводів, цехів, ангарів, фасадів бізнес-центрів, офісів, житлових будинків в Одесі, проводиться нашими співробітниками з дотриманням стандартів якості. Виконання робіт реконструкції будівлі відбувається наступним чином:

 • Підготовка. На першому етапі відбувається вивчення особливостей об'єкта, складання плану подальших робіт.
 • Обстеження. Фахівці вивчають конструкції будівлі, визначають пошкодження та дефекти, причини їх виникнення. Оцінюється стан грунту.
 • Проектування. Проект складається з урахуванням сучасних нормативів.
 • Реалізація та введення в експлуатацію.

Реконструкція та ремонт будівель і споруд компанією "Спецбудмонтаж-Південь" створить враження нової будівлі. Після проведення всіх необхідних робіт, теплоізоляційні, гідроізоляційні і захисні властивості побудови в рази покращаться.

Причини, чому варто з нами співпрацювати:

 • команда професійних співробітників, що працюють за європейськими стандартами;
 • постійне вдосконалення працівників;
 • у нас є необхідні ліцензії на проведення комплексу робіт;
 • використання сучасних матеріалів і технологій в області будівництва.

Ви зацікавлені в реконструкції будівлі в Одесі і Одеській області? Телефонуйте або оформляйте заявку на сайті!

Схожі статті

Що таке ген.подряд і підряд ?1616749274
Що таке ген.подряд і підряд ?
Ген.підряд - це керівництво складними процесами будівництва. Щоб не виникало простоїв, перебоїв і труднощів, необхідно пов'язувати всі плановані роботи в єдиний будівельний комплекс.…
Подробнее
Оздоблювальні роботи в приміщеннях1617021419
Оздоблювальні роботи в приміщеннях
Ремонтно-строительные работы Отделка квартиры или любого другого здания – отличный способ преобразить интерьер в помещении, сделать его комфортнее и интереснее. Дизайнеры советуют…
Подробнее
Як отримати дозволи на будівництво1616965011
Як отримати дозволи на будівництво
Дозвільна документація в Україні, особливо в Одеському регіоніПри новому будівництві, реконструкціях, перепланування приміщення, промисловому будівництві в Одесі не обійтися без…
Подробнее
У чому різниця між кадастрової і топографічної картами?1617019350
У чому різниця між кадастрової і топографічної картами?
Що таке кадастрова карта?Публічна кадастрова карта - графічне зображення, яке містить основну інформацію про земельні ділянки України. Вона дозволяє перевірити чи зареєстрований певну…
Подробнее