Реконструкция зданий и сооружений

Реконструкція будівель і споруд1609763626
3 минуты чтения

Реконструкція споруди займає важливе місце в будівництві. Щоб здійснити реконструкцію потрібного об'єкту, слід узгодити проект в інстанціях. На це може піти багато часу. Щоб це сталося швидше, слід провести дослідження з цього питання заздалегідь. При необхідності звертайтеся до наших фахівців, які готові вирішити проблеми, пов'язані з реконструкцією, в комплексі: від узгодження проекту до будівництва.

Реконструкцію проводять в наступних випадках:

 • спорудження прийшло в непридатність;
 • є необхідність змінити функціональне призначення побудови;
 • потрібно провести перепланування будівлі;
 • потрібно провести зміну розмірів і конфігурації будівлі.

При проведенні реконструкції важливо дотримуватися всіх необхідних правил і норми. В іншому випадку з'являться тріщини, а фундамент будівлі зруйнується. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію, аналіз ситуації і остаточне рішення.

Переваги співпраці з компанією ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь"

Замовити послугу управління реконструкцією будівель і споруд можна в організації "Спецбудмонтаж-Південь". Довіряти організацію ремонту і реконструкцію будівлі потрібно фахівцям з високою кваліфікацією з бездоганною репутацією. На ціну такої послуги впливає обсяг, складності робіт і деякі інші фактори.

Реконструкція заводів, цехів, ангарів, фасадів бізнес-центрів, офісів, житлових будинків в Одесі, проводиться нашими співробітниками з дотриманням стандартів якості. Виконання робіт реконструкції будівлі відбувається наступним чином:

 • Підготовка. На першому етапі відбувається вивчення особливостей об'єкта, складання плану подальших робіт.
 • Обстеження. Фахівці вивчають конструкції будівлі, визначають пошкодження та дефекти, причини їх виникнення. Оцінюється стан грунту.
 • Проектування. Проект складається з урахуванням сучасних нормативів.
 • Реалізація та введення в експлуатацію.

Реконструкція та ремонт будівель і споруд компанією "Спецбудмонтаж-Південь" створить враження нової будівлі. Після проведення всіх необхідних робіт, теплоізоляційні, гідроізоляційні і захисні властивості побудови в рази покращаться.

Причини, чому варто з нами співпрацювати:

 • команда професійних співробітників, що працюють за європейськими стандартами;
 • постійне вдосконалення працівників;
 • у нас є необхідні ліцензії на проведення комплексу робіт;
 • використання сучасних матеріалів і технологій в області будівництва.

Ви зацікавлені в реконструкції будівлі в Одесі і Одеській області? Телефонуйте або оформляйте заявку на сайті!

Схожі статті

Придбання земельної ділянки в Одесі1625578490
Придбання земельної ділянки в Одесі
Як правильно купити земельну ділянку в Одесі і Одеській області?Одеська область приваблює українців і іноземців м'яким кліматом, близькістю Чорного моря, курортними зонами. Купівля…
Подробнее
У чому різниця між кадастрової і топографічної картами?1617019350
У чому різниця між кадастрової і топографічної картами?
Що таке кадастрова карта?Публічна кадастрова карта - графічне зображення, яке містить основну інформацію про земельні ділянки України. Вона дозволяє перевірити чи зареєстрований певну…
Подробнее
стротельство1616748397
Громадське будівництво
До суспільних будинків відносять всі об'єкти обслуговування, відпочинку, спорту, торгові та офісні площі. До таких будівель відносять лікарні, школи, стадіони, ринки, клуби, ресторани, кафе…
Подробнее
Оздоблювальні роботи в приміщеннях1617021419
Оздоблювальні роботи в приміщеннях
Ремонтно-строительные работы Отделка квартиры или любого другого здания – отличный способ преобразить интерьер в помещении, сделать его комфортнее и интереснее. Дизайнеры советуют…
Подробнее