Індівідуальна розробка властного дизайн проекту

от 8 $ м2Заказать сейчас

Навіщо потрібна послуга дизайн-проект інтер'єру

Головна функція дизайн-проекту - створити ергономічне, зручний простір. Дизайн-проект, створений нашою компанією, дозволяє побачити майбутню інтер'єрну концепцію оформлення будинку ще до початку ремонту і замовлення будівельних матеріалів, меблів.

З його допомогою можна правильно організувати ремонт, заздалегідь дізнатися, у скільки обійдеться ремонт і уникнути зайвих витрат. Це продумана до дрібниць візуалізація майбутнього інтер'єру.

Схема роботи над дизайн-проектом інтер'єру

Наша команда починає проводити роботи відразу ж після особистої зустрічі і узгодження вартості проектних робіт. Насамперед ми аналізуємо пріоритети, вимоги і обмеження клієнта. Потім виробляємо ідею і загальну архітектурну концепцію, яка б відмінно вписалася в рамки приміщення. Після затвердження з замовником остаточного варіанту, наші фахівці приступають до планувань, роблять ескізні варіанти. На їх основі створюються фотореалістичні візуалізації. В результаті клієнт отримує повний набір креслень для створення ремонту квартири в сучасному дизайні.

Замовити авторський дизайн інтер'єру квартири в Одесі

Фахівці компанії «Спецбудмонтаж-Південь» займаються розробкою дизайну інтер'єру для девелоперів, архітектурним проектуванням для приватних клієнтів в сучасному стилі, а також робимо дизайн житлових інтер'єрів різних площ з екологічно чистих матеріалів.

Причини, за якими вибирають нас:

  • Досвід роботи з 2004 року і професіоналізм. За весь час нашої діяльності нас обрало вже більше 100+ клієнтів.
  • У штаті працюють фахівці з відповідним профільною освітою, тому за якість виконання послуг не доведеться переживати.
  • Комплексний підхід. Ми виконуємо замовлення по дизайн-проектам, реалізуємо ремонтні роботи "під ключ" будь-якої складності в обумовлені терміни.
  • У нас є вся необхідна будівельна документація.
  • Використовуємо продумані рішення дизайну інтер'єру.
  • Гарантія якості.

Так що, якщо потрібна безкоштовна консультація і ви хочете замовити дизайн інтер'єру квартири в Одесі або в області за доступною ціною, звертайтеся в компанію «Спецбудмонтаж-Південь», і наші співробітники створять красиве, практичне і зручне внутрішнє оздоблення будівлі! Ціна дизайн проекту квартири залежить від багатьох факторів, тому вартість розраховується індивідуально після оцінки об'єкта. Оформіть заявку на сайті і дізнайтеся вартість дизайну проекту квартири.

Наша команда врахує побажання, а також втілить ваші мрії і створить гарний сучасний дизайн. Будемо раді співпраці!

 

Аренда спец. техники