20042021
TОВ «Спецбудмонтаж-Юг»
Будуємо для вас
Геодезія та землеустрій. Ремонт квартир. Управління проектами
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Оренда спец. техніки

Наші переваги

Відсутність ризиків

Відсутність ризиків - оплата за фактом виконаних робіт.

Гарантія

Гарантія 16 років на всі роботи і матеріали відповідно до договору.

Репутація

Идеальная репутация – 70% клиентов приходят по рекомендации знакомых.

Досвід

Професійно - понад 21 років досвіду роботи на ринку ремонту квартир.

Економічність

Чи не виходимо за рамки кошторису

Кліентоорентірованность

Для нас зручність клієнта і економія часу, про який, пріоритетне завдання. Ці якість дуже цінують наші постійні замовники.

Відгуки наших клієнтів

Солодухин Олексій Олегович

Солодухин Олексій Олегович

Заст.генерального директора "А енд А"

ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь", як Генпідрядник будівництво торгового центру "під ключ" виконав в договірні терміни, з гарною якістю. Інженерно-технічний персонал компанії показали себе профісійно і добре організованими. Грамотно аналізували проект і пропонували економічно обґрунтовані рішення які в підсумку забезпечили економію затвердженого бюджету.
Кафтя Генадій Васильович

Кафтя Генадій Васильович

Генеральний директор ТОВ "Паритет"

Починаючи з управління проектом, включаючи проектування і закінчуючи самою реконструкцією фахівці компанії ефективно займалися економікою будівництва. через варіантність конструктивних рішень на ранній стадії проектування домагалися прийняття найбільш економічно обґрунтованих решеній.что нам як Замовнику дозволило значно зменшити матеріаломісткість і трудомісткість будівництва. Компанія як Генпідрядник виконала реконструкцію 2-х великих цехів профісіоно.

Геодезист Одеса

Геодезія одна з базових дисциплін, яка присвячена глибокому вивчення поверхні земної кори. Своїми витоками вона сягає в IV століття до н.е. На сьогоднішній день технології і методи геодезії зробили крок далеко вперед, що дало можливість полегшити багато завдань сьогодні. Зокрема, стандартизувати всі долі землі в і виправити помилки минулих поколінь геодезистів.
Наша компанія "Спецбудмонтаж-Південь" працює з 2004 року і на сьогоднішній день є лідером ринку в Одесі і Одеській області в сфері надання послуг: геодезія та землеустрій, будівельно-монтажні роботи, управління проектами і здача в оренду будівельної техніки та обладнана для мобільного будівництва - опалубки перекриттів і вертикальної щитової опалубки.

Послуги управління будівельними проектами Одеса

Сучасне будівництво в свою чергу неможливо реалізувати без геодезії, тому ми надаємо повний спектр послуг, від виносу осей в натуру до контролю ведення будівництва на завершальний етапах. Щоб нашому клієнтам не доводилося витрачати свій час на пошуки потрібних виконавців. Ми готові взяти на себе всі турботи, виконавши весь комплекс під ключ, з наданням повної гарантії на якість виконуваних робіт.

Послуги геодезиста в Одесі недорого

Ми виконуємо роботи будь-якої складності і для будь-яких замовників, від кадастрової зйомки для фіз.осіб до топографічної зйомки великих виробництв. Про всі види геодезичних зйомок ви можете прочитати в нашому розділі Геодезія та землеустрій. Завдяки першокласному обладнанню, а саме тахеометр "Sokkia" і "GPS Leica", яке проходить сертифікацію щороку, ми гарантуємо мінімальну похибка 1-2 мм, яка в три рази менше дозволеної норми по законодавству в місті Одеса та в десять разів менше, ніж в Одеській області. Наша команда озброєна всім необхідним як для виїздів, так і для якісної обробки. Використовується тільки офіційні програми, наприклад, як Digitals. Вона дозволяє нам швидко і зручно працювати з даними отриманими на виїзді.

Як правильно вибрати виконавця по геодезії:

  • • Наявність сертифікатів
  • • Наявність досвіду
  • • Наявність професійного сучасного обладнання
  • • Наявність позитивних відгуків від клієнтів
  • Наше ціноутворення в будівництві та геодезії

Всі наші послуги має помірно ринкову або нижчою за ринкову ціну, ми не харчуємося розробити один раз, а хочемо, щоб клієнт повертався до нас завдяки нашій якісно виконану роботу і помірною ціною. Це є нашому корпоративним кредо, з яким ми користуємося з дня заснування фірми.

Наш педантичний підхід, ми застосовуємо в усіх наших сферах. Ми є гарантом якісного виконання робіт, як в геодезичних вишукуваннях, так і під час будівельно-монтажних роботах, а про наш підхід до управління будівельними проектами, ми розповімо в нашому блоці і в відповідному розділі на нашому сайті. Так само ми будемо раді особистій зустрічі в нашому офісі, для пройдіть в розділ контакти, там буде вказаний зручний для вас маршрут, а також показано у відео, як знайти нас в бізнес-центрі.

Залишилися питання?
Зв'язатися з консультантом

Питання та відповіді

Чим займається ваша компанія?

Наша компанія ТОВ „Спец Строй Монтаж-Юг“ розташовується в Одесі та надає такі послуги як: будівельно-монтажні роботи, геодезичні дослідження, землевпорядні роботи, управління проектами та здача спец.техніки в оренду.

У чому ваша основна спеціалізація?

Основні спеціалізації нашої кампанії це будівельно-монтажні роботи, геодезичні роботи та управління проектами. У цих сферах у нас є величезний досвід, сертифікація кадри та керівництво в особах власників

У якому ціновому сегменті ви надаєте послуги?

Так як ТОВ „Спецстроймонтаж-Юг” вже більше 17 років на ринку і маємо великий досвід у своїх сферах, тому ми можемо запропонувати своєму замовнику обґрунтовану та адекватну ціну, як фіз.особам, так і юр.особам

Які засоби оплати?

Для клієнтів ТОВ „Спецбудмонтаж-Південь”, ми можемо запропонувати та підібрати зручну форму оплати для клієнта

Які гарантії та переваги роботи з вами?

ТОВ „Спецбудмонтпж-Юг” працює у своїх сферах послуг з 2004-го року та виконало велику кількість робіт різних складнощів. І зарекомендувала себе з обґрунтовано гарного боку. Ми несемо відповідальність та гарантію своїм ім'ям

Перейти