Кадастрова зйомка

от 3500 грнЗаказать сейчас

Кадастрова зйомка - затребуваний вид послуг. Потреба в ній виникає, коли потрібно оформити права власності на землю, укласти умови оренди або провести інші операції, пов'язані з нерухомістю. Без цього документа не видають кадастровий номер, який так необхідний для проведення угод з наділом.

Кадастрова зйомка - технічна основа документації. Це важливий етап виробництва геодезичних і землевпорядних робіт, тому вибір організації, яка буде виробляти такі роботи, необхідно проводити ретельно. Фахівці фірми ТОВ «Спецбудмонтаж-Південь» мають досвід виконання подібних робіт, адже організація веде діяльність на ринку з 2004 року і займає перші позиції в галузі.

При наявності грубих помилок в кадастровому плані або відсутності документа можуть виникнути проблеми і непорозуміння між землекористувачами, які проживають недалеко один від одного. Не всі сусіди хочуть узгоджувати межі земельної ділянки. Тоді доводиться подавати позов до суду до сусідньому власнику, щоб узгодити межі. Зазвичай суди виступають на стороні зацікавленої особи. Щоб не допустити затяжних розглядів, замовте кадастрову зйомку будинку в компанії «Топограф» за вигідною ціною.

Щоб визначити точну вартість і провести роботи, клієнт повинен надати:

  • розташування наділу;
  • площа ділянки;
  • документи на землю (держ. акт або договір оренди) і будови.

В ході етапів робіт розробляється ТЗ і готуються схеми виконання робіт. Далі відбувається встановлення зон обтяжень, обмежень і процедура узгодження. Щоб визначити координати земельного наділу, працівники вдаються до використання тахометра або GPS-приймача. На тривалість зйомки впливає наявність рослинності, будинків і побудов. Процес може зайняти від однієї години і більше. На останньому етапі фахівці обробляють отримані результати і оформляють потрібну документацію. Не упускайте можливість замовити кадастрову зйомку ділянки за вигідною ціною!

Де замовити кадастрову зйомку в Одесі?

Звернувшись в компанію «Спецбудмонтаж-Південь», що працює в рамках правового поля, вам не доведеться хвилюватися про якість робіт! Наша організація має потрібні сертифікати, дозволи на ведення геодезичної діяльності, тому кожен клієнт може бути впевненим у якості виконуваної зйомки.

Скориставшись нашою послугою, ви заощадите час і нерви, а також збережіть відносини з сусідами. Ознайомтеся з вартістю на послуги і отримаєте можливість визначити точні межі земельного наділу. Ми швидко визначаємо потреби клієнтів і пропонуємо оптимальне рішення задач по вигідному ціновій пропозиції.

Наші геодезисти якісно проводять кадастрову зйомку в Одесі, використовуючи високоточну техніку з урахуванням всіх нормативних вимог до геодезичних робіт. Щоб уточнити вартість кадастрової зйомки або задати питання інженерам, зверніться за вказаними телефонами на сайті. Телефонуйте!

Аренда спец. техники