Геодезія та землеустрий

Що таке геодезія та землеустрій ?

Геодезія - найстаріша наука, вивчає форму і розміри Землі. Вона грає важливу роль в різних сферах життя - від побутового до державного рівня. У будь-якій господарській діяльності застосовуються геодезичні знання і дослідження.


Геодезія на земельній ділянці, сфери застосування


Геодезія займається вимірами земної поверхні. Від того, наскільки правильно буде проведено геологічні вимірювання, залежить довговічність і безпеку споруди. Інженерна геодезія в землеустрій використовується для складання кадастрових планів, для розділу існуючих ділянок. Також може знадобитися під час судових розглядів у разі, якщо є земельні спори між сусідами.
Матеріали геодезії грунту необхідні на кожному етапі будівнельних робіт. Геодезичні дослідження проводяться перед будівництвом інженерних споруд або на давно забудованих територіях, коли необхідно оновити інформацію з приводу старих споруд.

Хто повинен виконувати роботи по геодезії ?

Виконувати геодезичні вишукування повинні тільки сертифіковані геодезисти, які кожні 4 роки підвищують кваліфікацію. Також у них повинна бути печатка, якою запевняють відповідні документи. Обіцяючи за неофіційними соціальними опитуваннями, сертифікати є у 30% геодезистів.

Де замовити геодезію в Одесі і Одеській області ?

Якщо потрібно дешево провести вимір землі, звертайтеся в організацію «Спецбудмонтаж-Південь». Ми працюємо в Одесі і Одеській області, виконуємо пропоновані послуги без затримок. Наші геодезисти в Одесі мають відповідну кваліфікацію, досвід роботи, використовують сучасне обладнання: тахеометри і GPS-приймачі. «Спецбудмонтаж-Південь» працює з 2004 року, тому в високій якості геодезичних послуг можете не сумніватися. Телефонуйте!

Ціни на послуги геодезії під ключ

Ціна на геодезичні роботи під ключ розрізняються, залежно від обсягу робіт, складності досліджень, розташування об'єкта.