Послуги

Які види послуги надає ТОВ "Спецбудмонтаж-Юг"

"Спецбудмонтаж-Юг" з 2004 року здійснює якісний ремонт об'єктів нерухомості і повне управління будівельними проектами. Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися пошуками досвідчених фахівців, робити закупівлю будівельних матеріалів, стежити за процесом будівництва. Всі ці моменти ми беремо на себе, і надаємо звіт по виконаній роботі, з фото і відео фіксацією. Наш персонал зробить точні дані дослідження, що дозволить вирішити завдання будь-якої складності і домогтися високої якості будівництва! "Спецбудмонтаж-Юг" в своєму розпорядженні висококваліфікованими фахівцями та сучасним будівельним обладнанням.

У нас ви зможете замовити:

Найпопулярніші запити у нашій компанії

Великі будівельні компанії і приватні особи найчастіше замовляють у нас такі види послуг:

Як нас знайти, контакти, соціальні мережі, телефони

Компанія "Спецбудмонтаж-Юг" надає максимум інформації на сайті - ми цінуємо час наших клієнтів і в "Контактах" на сайті є все: фізичну адресу, номери телефонів, поштову скриньку, соціальні мережі (Facebook, Instagram, Youtube). Ви можете вибрати ціни і оформити заявку на потрібний проект у зручний для вас час. У робочий час менеджер обробить вашу заявку і зв'яжеться для обговорення деталей.

Знайти ви нас можете за адресою м Одеса, Люстдорфська дорога 92/94. Для замовлення послуг нашої будівельної компанії або консультації телефонуйте менеджеру за телефоном +380 (063) 966-89-88 або +380 (066) 561-87-18, або на електронну пошту: ssm.ug.od@gmail.com.