Послуги автокрана 25 тон

від 4500 грн за змінаЗаказать сейчас

Вантажопідйомний автокран Маз КТА-25

Шукайте, де можна недорого взяти в оренду надійний кран для вантажопідйомних робіт із широким кутом повороту в Одесі? Пропонуємо вам орендувати телескопічний автокран, який відповідає вимогам сучасного міського будівництва, використовується при зовнішніх будівельних роботах, відмінно справляється з підйомом та навантаженням об'єктів, вагою до 25 т. від 9,7 до 21,7 метра. Це вигідний варіант вантажно-розвантажувальної техніки з відмінними технічними характеристиками, кут повороту становить від 0 до 360 градусів.

Агрегат має всю супровідну технічну документацію, його використовують для заливання фундаменту, перенесення металоконструкцій. Його можна використовувати на шасі КАМАЗ, КРАЗ та МАЗ. Він відрізняється наявністю «чорного ящика» та сучасного обмежувача навантажень. Виліт стріли - 2,4 - 18,4 м.

Оренда автомобільного крана КТА-25 на 25 тон в Одесі та одеській області.

Замовляйте якісний та надійний автокран КТА-25 з вантажопідйомністю до 25 т для виконання вантажно-розвантажувальних та монтажних робіт на будівельних об'єктах за розумною ціною у компанії Спецбудмонтаж-Південь. У технічному експлуатаційному обслуговуванні цей агрегат невибагливий. Також ми пропонуємо орендувати та іншу техніку спеціального призначення.

Ви можете зробити замовлення крана за низькою ціною в Одесі, безкоштовно проконсультуватися у менеджера або вирішити ваші запитання зателефонувавши нам:

+38 (063) 966-89-88;
+38 (066) 561-87-18.

Приклади робіт

Наш автокран працював на багатьох об'єктах. Наприклад, на реконструкції виробничих приміщеннях для ТОВ "Паритет" або на новому будівництві торгового центру «Мій Дім». Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті і ми зв'яжемося з вами.

Телефонуйте! Будемо раді допомогти !

Аренда спец. техники