Топографична зйомка

від 4500 грнЗаказать сейчас

Топографічна зйомка
 

При будівництві споруд та інфраструктури завжди складається топографічний план. Дані, які надає топографічна зйомка, дозволить в майбутньому скласти законні проектні документи і генплан поселення. Без цієї інформації неможливо оформити документацію на земельний наділ, а інвестиції компанії-забудовника можуть виявитися провальними. Завдяки технічному звіту по топографо-геодезичної зйомки, вдасться правильно розрахувати обсяг земляних робіт при будівництві нової споруди.

Замовивши цю процедуру у сертифікованих інженерів-геодезистів, ви вбережете себе від фінансових витрат, на які потрібно пройти, наприклад, при узаконення ділянки. Топографічна зйомка в Одесі, яка проводиться працівниками кампанії «Спецбудмонтаж-Південь» з використанням точних інструментів, дозволить з упевненістю планувати успішні проекти.

Масштаб топографічної зйомки: як не помилитися?
 

Найбільш затребувана топозйомка - 1: 500, тому як є великою і докладною. З нею зручно працювати розробникам проектів. Доступні і такі масштаби:

  • 1: 100 - застосовується при ландшафтних дизайнерських роботах;
  • 1: 2000 - використовується у випадках, коли необхідно створити генеральні плани поселень.

Виконується топографічна зйомка ділянки високоточними геодезичними приладами: електронними тахеометрами і GPS приймачами.

Вартість послуг на виконання такого виду робіт різниться. Ціна на проведення топографічної зйомки залежить від параметрів об'єкта, розташування, збільшити вибране місцевості, а також від цілей геодезичних вишукувань. Точна вартість стає відомою клієнту після особистої зустрічі та обговорення подробиць.

Де замовити топографічну зйомку?
 

Знімальні роботи - важкий процес, який передбачає різноманітні геодезичні вимірювання для створення схем і карт локації. Послуга топографічна зйомка земельної ділянки, що пропонується організацією «Спецбудмонтаж-Південь» за низькою ціною, підійде для будь-якого типу забудови.

Після уточнення уточнення деталей і узгодження ви отримаєте топографічну карту, масштаб якої становить 1: 500 - 1: 5000. Її правильність буде підтверджуватися необхідними сертифікатами, допусками і державною ліцензією.

Якщо вам потрібна професійна топозйомка в Одесі, звертайтеся в компанію «Спецбудмонтаж-Південь». Ми пропонуємо комплексний сервіс геодезії. Завдяки застосуванню сучасних технологій і ефективним робочим процесам, співробітникам нашої компанії вдасться виконати роботу якісно і отримати точні дані топознімання.

Щоб уточнити вартість топографічної зйомки, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними в шапці сайті або замовте зворотний дзвінок. Зателефонуйте консультантам сьогодні і незабаром ми вирішимо ваше питання!

Аренда спец. техники