Замовити автокран в Одеса

від 3500 грн за змінуЗаказать сейчас

Автокран Тадано 7 тонн на маніпуляторній установці

Пересувний кран Tadano з вильотом стріли 16м використовується в дорожньому будівництві при реконструкціях будівель та споруд, внутрішніх будівельних роботах, зведенні мостів та естакад, монтажі рекламних щитів та інших конструкцій. Вантажопідйомність агрегату складає 7 тонн, а висота підйому – 16.5 метрів. Особливості автокрану tadano:

  • наднадійна конструкція;
  • висока працездатність та стійкість до механічних пошкоджень;
  • при правильно експлуатації та догляді здатний прослужити тривалий час.

Спецбудмонтаж-Південь пропонує замовити автокран Тадано 7 тонн та інші автокрани, які представлені на сайті компанії для виконання будівельних та вантажних робіт, що вимагають підйому-опускання та переміщення великовагових вантажів. Ми надаємо гарантію на всю спецтехніку, кранові установки та монтажні роботи, виконані спеціалістами нашої компанії.

Як замовити послуги вантажопідіймального автокрана в Одесі.

Для замовлення послуг крана 7 тонн або 10 тонн за доступною ціною в Одесі зв'яжіться з менеджером, зателефонувавши за будь-яким номером телефону (+38 (063) 966-89-88, +38 (066) 561-87-18) або залиште письмову заявку на сайті. Для оренди телескопічного крана клієнту потрібно вказати характер робіт, відстань від центру вантажу до крана, вага та габарити вантажу, наявність перешкод, що заважають вільному переміщенню техніки, адресу місця виконання робіт. Після погодження з оператором ціни на послуги спецтехніки в Одесі з урахуванням подачі автокрана на об'єкт замовнику надаються реквізити для оплати. Після оплати техніка для виконання вантажно-розвантажувальних робіт подається на об'єкт замовника.

У нас великий парк спецтехніки, у нас є все, що Вам потрібно! Телефонуйте

Аренда спец. техники