Для чого потрібна геодезичний зйомка?

от 4000 грнЗаказать сейчас

Геодезична зйомка земельної ділянки

При проектуванні не обійтися без виконавчої геодезичної зйомки. Це загальне поняття, яке об'єднує інженерну, кадастрову, топографічну зйомки. Для кожного виду зйомки передбачається використання відповідного обладнання та програм.

Цю послугу замовляють як великі будівельні організації, так і приватні особи для кадастру, землеустрою, рішення юридичних суперечок і інших питань. Дане багатофункціональне захід дозволяє зібрати потрібні дані, які можуть знадобитися при складанні топографічного плану і топографічних карт. Проведення геодезичної зйомки може знадобитися для поділу ділянки, виявлення нерівностей рельєфу, отримання дозволу на будівництво, при плануванні перепланування комунікаційних мереж.

Грамотно проведена геодезична зйомка для підготовки будівництва дозволяє отримати точні розрахунки, уникнути помилок при спорудженні нових об'єктів, реконструкції застарілих будівель, будівництві автобанів, ж / д ліній.

Куди звернутися для проведення геодезичної зйомки споруди?

Якщо потрібно геодезична зйомка земельної ділянки в Одесі, звертайтеся до інженерів компанії «Спецбудмонтаж-Південь». Наші команда працівників проконтролюють якість всіх етапів здійснюваних робіт, підкоригують будівельний проект і зроблять геодезичні зйомки.

Причини чому з нами варто співпрацювати:

  • Для роботи застосовується сучасне високоточне геодезичне обладнання, прогресивні методи досліджень, що забезпечує високу точність результатів.
  • Працюємо з 2004 року.
  • Виїжджаємо на об'єкт в день замовлення.
  • Маємо всі необхідні допуску.
  • У штаті працюють атестовані фахівці в сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.
  • Представляємо результати зйомки як в графічному, так і в електронному вигляді.

Отримати консультацію по геос'емке в Одесі, уточнити ціну геодезичної зйомки будівлі і замовити послугу можна за телефоном, вказаним на сайті. При необхідності замовляйте зворотний дзвінок, скориставшись спеціальною формою внизу сторінки.

Аренда спец. техники