Надаємо послуги архітектора

Індивідуальна цінаЗаказать сейчас

Для чого потрібний архітектор?

Архітектор займається проектуванням будинків, офісних будівель, шкіл, лікарень, торгових центрів. Крім цього, фахівець продумує, що буде навколо об'єкта нерухомості, адже будівля не має псувати ландшафт, загадувати інші споруди. Послуги цього фахівця полегшать вам важкий і виснажливий процес зведення будь-якої будівлі, в тому числі і заміського будинку. Архітектор також бере участь в побудові нових об'єктів нерухомості, а також в реконструкції.

Замовляючи ескізний проект будинку, послуги архітектора з реконструкції будинку в Одесі і Одеській області в нашій компанії, ви отримаєте сконструйоване надійна будова з урахуванням клієнта, вартість від ТОВ «Спецбудмонтаж-Південь» вас порадує. Наші архітектори та проектувальники пропонують вести проект сучасного будинку від початку і до кінця. Ми займаємося архітектурним проектуванням, а також пропонуємо послуги по будівництву і реконструкції. Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися пошуками підрядників для проведення будівельних робіт. Ми на ринку вже більше 15 років, наші клієнти завжди впевнені в якості наших послуг.

Замовити архітектурний проект дачного будинку в Одесі і Одеській області

Якщо цікавлять послуги приватного архітектора, дизайнера на заміський будинок за доступною ціною в Одесі, звертайтеся до нас! Ми візьмемо на себе розробку ескізу, АР і КР, інженерних мереж, ландшафтного дизайну і т.д.

Наші архітектори та інженери займаються створенням просторів з урахуванням ергономічних норм, всі проекти відповідають державним нормам. Для розробки дизайн проекту ми вдаємося до використання спеціальних програмних додатків, кращих систем моделювання, враховуємо норми безпеки.

Ми знаємо як створити кардинально нову будівлю і комфортний простір в ньому, яке буде доставляти естетичну насолоду. Краса будинку, його функціональність, комфортно облаштовані кімнати - це можливо, якщо замовити послуги проектування будинків і послуги архітектора, проектувальника в «Спецбудмонтаж-Південь» в Одесі. На різні види виконуваних робіт з архітектурного проектування у нашої фірми є ліцензії.

Скільки коштують послуги архітектора?

Кожен проект унікальний, вартість проектів будівель і споруд, генеральних планів і ландшафтних робіт розраховуються індивідуально. Ми встановлюємо цілком доступні ціни на послуги архітектора, дизайнера для приватного будинку для всіх клієнтів, незалежно від їх матеріального достатку. Замовити послуги архітектора в Одесі і Одеській області за вигідною ціною можна через форму на сайті або зателефонувавши за телефонами:

+38 (063) 966-89-88
+38 (066) 561-87-18
+38 (098) 848-30-33
Ми відповідально підходимо до кожного проекту, втілюємо в життя найсміливіші ідеї! Звертайтеся зручним способом!

Аренда спец. техники