Проектні роботи в Одесі і області

Проектування - перший і найвідповідальніший етап в будівництві. Неможливо розпочати будівельні роботи без підготовки проектної роботи. Під проектуванням мається на увазі підготовка всієї необхідної технічної документації, креслень, дизайнерських розробок, спираючись на які відбувається зведення будівельних об'єктів.

Будівництво повинно чітко проходити за розробленим проектом. Відсутність проекту говорить про те, що будівництво незаконне. Правильно прораховані проектні роботи дозволяють визначити реальну вартість майбутнього будівництва.

Розробка проектів для приватних будинків дозволяє побудувати комфортне та надійне житло. За бажанням замовника під час затвердження проекту будуть враховуватися і обмовляється всі необхідні нюанси, які втілюючись в життя допоможуть створити будинок мрії. Особливу увагу розробники приділяють прокладання комунікацій, опалення, водопостачання. Правильне їх розташування в будинку дозволяє зробити приміщення зручним у використанні.

Проектування, виконане фахівцями компанії «Спецбудмонтаж-Південь», допомагає створити надійні споруди. Ми допомагаємо з розробкою пакету необхідних документів, який включає в себе:

Ми працюємо з клієнтами різних категорій, у яких відрізняються бюджет і можливості, тому в нашій фірмі передбачено надання комплексних послуг і виконання проектних робіт з будівництва «під ключ». У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці, які допомагають сучасній людині створити будинок своєї мрії з урахуванням всіх територіальних особливостей. Ми допомагаємо людям на всіх етапах будівництва, облагороджування території і виконанні інших робіт в приватному будинку або ж квартирі.

Етапи проектування роботи

На самому початку ми обговорюємо з замовником особливості ділянки, де передбачається зведення об'єкта нерухомості, а також всі деталі і нюанси по роботах, які будуть проводитися, стверджуємо, які матеріали можуть знадобитися для будівництва. Далі проходить розробка документів:

  • розрахунок архітектурного проекту, який включає в себе: креслення, а також ескізи, вони допомагають візуально уявити зовнішній і внутрішній вигляд будівлі. У них відображається фасад, стіни і планування приміщення в розрізі. Щоб побачити, яким буде будинок більш детально, ми надаємо комп'ютерну візуалізацію будівлі;
  • розробка ескізів, допомагає детально ознайомитися з плануванням, а також дає можливість визначитися з розстановкою меблів і техніки в будинку. Таким чином ви зможете додати свої корективи в будівництво, ще на початковому рівні;
  • особливу увагу фахівці приділяють проектної документації. Тут вказано розташування всіх систем: каналізація, опалення, водопостачання. Виходячи з цього розробляється розташування тих чи інших кімнат, кухні, ванній. Наразі уточнюється кількість електрообладнання, яке необхідно буде встановити. Після того, як обумовлені всі нюанси, затверджується кошторис виконання всіх робіт;
  • після того як все затверджено з замовником, проектна документація відправляється всім необхідним державним органам на погодження та затвердження будівництва.

Замовити проектні-вишукувальні роботи з будівництва та капітального ремонту в Одесі

Будівельна компанія «Спецбудмонтаж-Південь» виконує якісне проектування будівельних робіт будь-яких видів складності будівель в м.Одеса та області. Ми працюємо з 2004 року, маємо великий досвід проектної роботи, надаємо повний юридичний супроводу. Ціни на проектні-інженерні роботи для будівництва або реконструкції залежать від обсягу поставленого завдання. Телефонуйте, записуйтеся на безкоштовну консультацію або оформляйте заявку на сайті.