Сьогодні в Україні існує попит у зерносховищах. Це дає змогу багатьом фермерам і аграрним підприємствам розглядати можливість інвестування в будівництво елеваторів. Ці багатофункціональні комплекси дадуть змогу не лише зберігати різноманітні культури, а й виконувати операції з його обробки, транспортування та підготовки до подальшого використання.
Компанія ТОВ «СПЕЦБУДМОНТАЖ-ЮГ» надає послуги з проєктування та будівництва сучасних елеваторів.
Елеватор - це автоматизований механізований комплекс, призначений для обробки, компактного зберігання великої кількості зерна, знезараження продукції. У складі об'єкта:
Комплекси можуть бути забезпечені адмін. У складі є лабораторія, де фахівці контролюють якість зерна, проводять аналізи зернових до і після сушіння, оформляють відповідні документи. За бажанням клієнта зерносховище може бути прив'язане до будь-якої транспортної структури.
Важливо не тільки зберегти якомога більше зерна, а й його якість! Розглянемо основні технології зберігання сировини:
При виборі технології зберігання сировини потрібно враховувати, яку кількість часу зберігатиметься продукція і як її далі використовуватимуть.
На ринку представлено кілька типів зерносховищ:
Залізобетонні мають високий рівень теплоізоляції та потребують масивного фундаменту. Вони досить довго будуються, мають низькі експлуатаційні витрати і високу місткість.
Металеві силоси відрізняються тривалим терміном експлуатації без втрати функціональності, підвищеною пожежною безпекою, гігієнічністю, можливістю переміщення в інше місце. Вони потребують менше місця, швидко окупаються, легко монтуються.
Міні-елеватори - це компактні та ефективні установки, призначені для зберігання та обробки невеликих обсягів зернових культур. Вони ідеально підходять для фермерських господарств, що дає змогу ефективно використовувати обмежену територію. Крім того, їх монтаж та експлуатація не потребують значних капіталовкладень.
На територіях елеваторів часто використовуються склади підлогового зберігання, де зернові культури зберігаються насипом на рівному бетонному майданчику. Такий спосіб зберігання має кілька недоліків, включно з недостатньою вентиляцією, підвищеною вологістю і труднощами під час вивантаження. Однак підлогові склади часто виконують функцію перевалочного комплексу, забезпечуючи тимчасове зберігання зерна до його подальшої переробки або транспортування.
Весь цикл зведення полягає в такому:
Експлуатація модернізованих установок завжди більш вигідна і продуктивна. Реконструкція може включати в себе фарбування об'єктів, ремонт швів, систем вентиляції, висотні роботи, збільшення потужностей зерносушарок, впровадження нових механізмів транспортування зерна по приміщеннях.
Модернізація дасть змогу мінімізувати втрати зернових і зробити умови зберігання продукції якіснішими. Провівши своєчасний ремонт можна збільшити потужність підприємств і створити більш безпечні умови зберігання зерна, насіння, комбікорму та інших сипучих продуктів.
Підсумкова ціна залежить від складності та масштабності проєкту, обсягів обробки сировини, кількості силосів, потужності виробничих ліній, типу зернових культур, які планується обробляти. Також вартість робіт визначається виходячи з ландшафтних особливостей території, де відбуватиметься спорудження споруди. Середні інвестиції в будівництво сучасного елеватора в Ізмаїльському або Ренійському районі становлять під ключ - $200-250 за тонну зберігання зернових.
Укладення договору з нашою будівельною компанією - ТОВ «СПЕЦБУДМОНТАЖ-ЮГ» - має важливі переваги:
На всі виконані роботи надається гарантія якості. Ми реалізовуємо складні проєкти відповідно до технічного завдання замовника. Також, у нас працюють фахівці з великим досвідом побудови технологічних схем.
Дізнатися ціни на проєктування, реновацію та будівництво елеваторів у містах Ізмаїл, Рені, Чорноморськ, Южний (Одеська область) та інших областях, можна у нашого менеджера. Для цього залиште заявку на зворотний дзвінок на сайті або зверніться на пошту вказану на сайті.
Питання та відповіді
Середня вартість будівництва зернового елеватора становить у середньому 200 - 250 у.о. за тонну