Зйомка комунікацій

от 2000 грнЗаказать сейчас

Зйомка мереж в Одесі і області

Жоден населений пункт не зможе обійтися без інженерних комунікацій. У кожному об'єкті нерухомості має бути проведено опалення, газопостачання, каналізація, електроенергія. Зйомка інженерних мереж проводиться для того, щоб переконатися, що всі роботи були виконані в повному обсязі і відповідно до затвердженого проекту, а також дізнатися про місцезнаходження існуючих діючих і не діючих комунікацій. Всі хвилюючі питання повинні узгоджуватися з клієнтом, тому даний захід дозволить виявити порушення, якщо вони є. Крім цього ця процедура дозволяє нанести комунікації на карту місцевості.

Виконавча зйомка мереж - важлива і складна процедура визначення фактичного стану комунікацій. При проведенні даного заходу використовуються високоточні прилади, що дозволяють порівняти отримані дані з проектною документацією. Вона повинна відповідати як технічними умовами (ТУ) відповідних експлуатаційних служб, так і вимогам СНиП. За необхідності геодезисти нашої компанії в кресленнях вказують кожну деталь: перетин кабелів, каналізації, плани і розрізи, каталог координат точок та ін.

Якщо вам потрібне створення технічного проекту, для узгодження підключення газу, води або світла в місті Одеса, звертайтеся в "Спецбудмонтаж-Південь". Ми не раз робили і проходили узгодження для підключення комунікацій. Знаємо як пройти цю процедуру швидко, при необхідності, і не затягуємо з временим, як багато інших організацій. У нас є всі необхідні технічні засоби, високоточне справне устаткування і інженерні кадри, які виконують поставлені завдання по зйомці мереж в обумовлені з клієнтом строки. На ціну послуги контрольної виконавчої зйомки підземних комунікацій впливає обсяг мереж, терміновість проведення робіт і умови виконання.

Замовити зйомку інженерних мереж в Одесі

Інженери-геодезисти компанії "Спецбудмонтаж-Південь" якісно виконують виконавчу зйомку мереж і розробку документації в Одесі і області. Якості, за які клієнти вважають за краще нашу компанію:

  • Оперативні терміни виконання замовлення.
  • Доступні ціни на виконавчу зйомку теплових мереж та інші послуги.
  • Для роботи використовуються сучасні прилади та обладнання, що дозволяють отримати максимально точні вимірювання.
  • Надаємо гарантії на виконану геодезичну зйомку підземних мереж в Одесі.
  • У штаті працюють фахівці високої кваліфікації, у яких є сертифікат інженера-геодезиста, відповідну освіту в сфері геодезії та маркшейдерії, величезний досвід, пов'язаний з цими видами робіт.
  • Виконуємо роботи з урахуванням вимог замовника, відповідно до технічних норм і стандартів.

Замовляючи у нас виконавчі зйомки мереж в місті Одеса, ви можете бути впевнені в тому, що роботи пройдуть державні експертизи та будуть точно прийняті контролюючими органами. Вартість проведення зйомки мереж нашими фахівцями - від 2000 грн. Замовити дану послугу можна на сайті або зателефонувавши за телефонами: +380 (063) 966-89-88, +380 (066) 561-87-18 та оставляті заявку і ми з вами зв'яжемося.

Аренда спец. техники