Розробка дизайн проект

от 8 $ м2Заказать сейчас

Навіщо створюється дизайн-проект квартир, будинків?

Ремонт квартири або будинку під ключ - це складний будівельний процес, який потрібно довіряти кваліфікованим інженерам-будівельникам, дизайнерам, проектувальникам. Адже потрібно зрозуміти, що потрібно для чорнових і чистових оздоблювальних робіт, правильно визначити майбутнє планування квартири, потрібні місця для техніки, розеток, меблів, світильників і багато іншого. Якщо у вас немає існуючого досвіду та знань, ви допустите помилки і багато дрібниць доведеться переробляти. Якщо хочете знизити часові та фінансові витрати, уникнути переробок при будівництві, отримати ідеальне приміщення для роботи або відпочинку за доступною ціною, звертайтеся в нашу архітектурну майстерню в Одесі.

Ми створимо унікальний дизайн-проект, щоб ви змогли зрозуміти, як буде виглядати квартира, які нововведення потрібні. Цей ескіз являє собою пакет документів до технічного завдання, кресленнями, кошторисами, докладними планами і візуалізаціями інтер'єру в 2D- або 3D-форматі, який необхідний для ремонтних робіт. Дизайн-проект ділянки будинку, виконаний нашими робочими, дозволить скоротити терміни в 1,5 рази і вартість ремонту до 15-20%. В результаті у вас буде чітке уявлення про обсяги, порядок проведення косметичних ремонтних робіт, ландшафтного дизайну ділянки.

Етапи роботи по розробці дизайну житлового будинку

Наша команда, що складається з дизайнерів, проектувальників, будівельників, технологів, декораторів, менеджера, відповідально підходить до розробки дизайну. Як працює наша студія дизайну приміщень:
  • Попередня підготовка. На першому етапі ми знайомимося з замовником, збираємо всю необхідну інформацію, обговорюємо проблемні місця в плануванні житлового приміщення, аналізуємо пріоритети, вимоги і обмеження клієнта. Після цього ми висловлюємо рекомендації і демонструємо приклади у вигляді візуалізацій виконаних раніше нашою фірмою об'єктів. Після особистого спілкування або заповнення спеціальної анкети наш дизайнер оформляє технічне завдання. Далі укладається договір на розробку ексклюзивного дизайн-проекту. Ми враховуємо всі, в тому числі склад сім'ї, плани на майбутнє, спосіб життя мешканців, наявність вихованців в будинку.
  • Відпрацювання планувального рішення. На цьому етапі проводяться всі необхідні вимірювання, робиться аналіз розташування приміщення і освітленості кімнат. Далі готуємо кілька варіантів планування приміщень і вибираємо з клієнтом краще рішення, вносимо потрібні коректування. Ми ретельно продумуємо індивідуальні дизайн-проекти, тому помилки і збої в графіку зводяться до нуля.
  • 3D-візуалізація обраного дизайн-проекту інтер'єру квартири, будинку або іншого приватного / комерційного приміщення.
  • Складання плану електропостачання та освітлення.
  • Складання робочої документації.
  • Підбір меблів, сантехніки, оздоблювальних матеріалів перевірених фабрик і виробників.
  • Втілення дизайну житлового приміщення в реальність. Здача проекту.
  • Ми готові втілити в реальність унікальні і навіть найскладніші рішення за низькою вартістю. Наша компанія проведе авторський нагляд, тобто проконтролює, щоб робочі зробили все так, як було задумано спочатку. З нами все буде ідеально з першого разу.

Скориставшись нашими послугами з ремонту квартир по дизайн проекту в Одесі і Одеській області, ви отримаєте можливість створити затишний будинок своєї мрії. Наші фахівці розрахують кошторис на ремонтні роботи, терміни і дадуть гарантії.

Замовити недорого дизайн квартири / будинку в Одесі і Одеській області

Наша компанія готова виконати дизайн-проект інтер'єру будь-якої будівлі, в тому числі салону краси, ресторану, офісу, котеджу, кафе, кабінету, однокімнатної або двокімнатної квартири під ключ, магазину, хрущовки, новобудови, заміського будинку недорого в місті Одеса з урахуванням ваших побажань . У нас є 15 + років досвіду роботи в будівництві, наша команда постійно вдосконалюється, вивчає останні модні тенденції. У штаті працюють кращі майстри, які мають відповідне профільну освіту і володіють відмінними людськими характеристиками.

Пропонуючи вам стильні та практичні ідеї, ми підкажемо, як найкраще їх реалізовувати, у скільки вам це обійдеться, розповімо особливості та підводні камені обраного рішення. Ознайомитися з великим портфоліо, прикладами дизайн-проектів ви можете на нашому сайті.

Замовити авторський, сучасний дизайн-проект квартири в Одесі в «Спецбудмонтаж-Південь» - це зробити вірне рішення і отримати облаштоване квартирний простір своєї мрії в відповідно до сучасних технологій, сучасним стилем і кращим функціоналом. Наші фахівці допомагають планувати бюджет і графік витрат на ремонт, тому незаплановані витрати зводяться до мінімуму.

Скільки коштує дизайн проект квартири в Одесі?

Зв'яжіться з нашої дизайн-студією інтер'єрів по телефону або залиште заявку на сайті, щоб ми могли обговорити всі деталі замовлення і розрахувати точну ціну послуги. Вартість розраховується після проведення необхідних вимірювань і залежить від вимог замовника, обсяг

Аренда спец. техники