Розробка конструкцій будівлі

ИндивидуальнаяЗаказать сейчас

Послуги інженера-конструктора в місті Одеса

З кожним роком більшість людей вважають за краще покращувати свої житлові умови. Вони можуть вирішуватися на перепланування або реконструкцію свого житлового будинку. При серйозні зміни з будівлею гостро постає питання роботи з несучими стінами або роботою, яка може вплинути на загальну конструкцію об'єкта. Тому в серйозних будівельних роботах, при проектуванні приватного будинку не обійтися без інженера-конструктора.

Цей фахівець робить розріз житлових, адміністративних і виробничих будівель, займається:

  • розробкою конструкторської частини робочого проекту;
  • веденням технічної документації;
  • створенням і редагуванням креслення по робочому проекту;
  • розрахунками, узгодженням проекту;
  • веденням технічного і авторського контролю над проектом роботи.

Конструктор працює в парі архітектором, видає креслення, виконує посадку будівлі за висновком геології. Він робить прорахунок навантажень будівлі, розраховує обсяг матеріалів, допомагає визначитися з найоптимальнішим варіантом перепланування і реконструкції приміщення. Робота конструкторів дозволяє поліпшити житлові умови замовника і створити будинок мрії.

Послуги конструкторів проектувальників - професійно і недорого

Якщо ви плануєте будувати приватний будинок, ми готові виконати повний архітектурно-будівельний проект будь-якого рівня складності. Наші інженери-конструктори завжди враховують гідрологічний режим і геологічна будова ділянки ще на етапі складання креслень. Фахівці нашої компанії надають послуги з проектування інженерних систем на високому рівні, а також готові надати допомогу в складанні документації для отримання дозволу на будівництво.

Переваги нашої пропозиції

Працюємо офіційно. Завжди укладаємо договір надання послуг. Виконуємо авторські проекти без посередників.
Наявність портфоліо, всіх ліцензій.
У штаті працюють кваліфіковані геодезисти, архітектори, конструктори, які виконують свою роботу в обумовлені терміни, правильно і грамотно.
Низька ціна на послуги конструктора і проектувальника.
Надаємо гарантії на роботи.
З огляду на, що над виконанням робіт з проектування працює цілий конструкторський відділ, всі роботи виконуються швидко, в обумовлені терміни. Якщо замовник не впевнений проект, він може замовити експертизу будівельного проекту.

Скільки коштують послуги конструктора в Одесі і області?
Всі ціни оцінюються по телефону або при живому спілкуванні в офісі. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом і отримаєте необхідну інформацію про терміни виконання проекту і точні ціни на послуги. Контактні телефони будівельної компанії «Спецбудмонтаж-Південь» (Одеса):

  • +38 (063) 966-89-88;
  • +38 (066) 561-87-18.

Аренда спец. техники