Відновлення та перебудова будівель

Прорахунок кошторисаЗаказать сейчас

Реконструкції 

Реконструкція будівель - це косметичний або капітальний ремонт, який проводиться з метою комплексного відновлення або перепрофілювання об'єктів. Роботи з капітального ремонту, реконструкції будівель і приміщень включає широкий комплекс завдань, спрямованих на поліпшення параметрів об'єктів.

Від того, наскільки якісно буде проведена реконструкція житлового будинку або інших об'єктів залежить експлуатаційний термін споруди, а також безпеку людей, які проживають або працюють у ньому. Довіряйте реконструкцію, модернізацію і ремонт будівель професіоналам. Цей вид робіт серйозний, тому не варто економити на якості матеріалів і кваліфікації працівників.

Звертайтеся в організацію ТОВ "Спецбудмонтаж-Юг", якщо вам потрібно провести:

  • зміну функцій об'єкта;
  • зміна обсягів або розмірів об'єкта;
  • поліпшення фасадів будівель;
  • заміну застарілих конструкцій, систем.

Команда працівників будівельної компанії Спецбудмонтаж-Південь має досвід роботи з 2004 року. За цей час ми працювали з об'єктами різного ступеня складності. Наші фахівці знають основні тенденції в будівництві, застосовують сучасні технології, що дозволяє пропонувати кращі варіанти і проводити реконструкцію об'єктів по будь-яких завдань з високим результатом. В результаті ви отримаєте довговічне будівля з абсолютно новим зовнішнім виглядом, поліпшеними експлуатаційними, технічними характеристиками.

Роботи по реконструкції комерційних і приватних будівель від компанії Спецбудмонтаж-Юг


Компанія Спецбудмонтаж-Південь виконає повний комплекс робіт, пов'язаних з реконструкцією комерційних об'єктів, ремонтом і переплануванням його приміщень. Ми виконуємо проектні роботи, погодимо їх в інстанціях, заощаджуючи час наших замовників. У штаті працюють досвідчені інженери, архітектори, будівельники, будівельники, які уважні до кожної деталі проекту. Вартість реконструкції залежить від обсягу запланованих робіт. Деталі замовлення обговорюємо з клієнтами заздалегідь, тому можете бути впевнені, що ми врахуємо ваші вимоги і побажання.

Звертаючись до Спецбудмонтаж-Південь, ви отримуєте такі переваги:

  • скорочення термінів реконструкції ангарів / цехів / заводів / приміщень та реставрації будівель під ключ;
  • мінімальна кількість помилок при складанні бюджету;
  • реконструкцію будівель в Одесі під ключ;
  • уважне ставлення до вимог клієнтів;
  • своєчасна здача об'єкта - затримки і зриви термінів виключені;
  • дотримання норм і вимог.

Щоб отримати надійну реконструкцію об'єкта в Одесі, звертайтеся до нас зручним для вас шляхом!

 

 

 

Аренда спец. техники