Що таке геодезичний моніторинг та для чого він потрібій?

Прорахунок кошторисаЗаказать сейчас

Геодезичний моніторинг будівництва будівель

Геодезичний моніторинг об'єктів нерухомості при будівництві - відповідальний процес обстеження, що дозволяє виявити відхилення, наявність деформацій, стан об'єкта. Це досить популярна послуга у приватних клієнтів і великих будівельних організацій компанії ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь". Наш персонал в роботі застосовує сучасні методики, високоточне обладнання. Ми пропонуємо різні програми моніторингу з урахуванням побажань і бюджету замовника.

Для чого потрібен геодезичний моніторинг?

Цей захід є запорукою безпеки будівлі як для власника, так і для забудовника. Завдяки моніторингу просадки будівель вдасться своєчасно виявити і виправити деформації, коли тріщини в будівлях і конструктивних елементах ще не так помітні.

Рішення про проведення геодезичний моніторинг при будівництві приймається на етапі передпроектної підготовки будівництва. В ході проведення моніторингу будівлі в Одесі вирішується завдання, що забезпечують безпеку на кожній стадії будівництва щоб уникнути непередбачених випадків. Цей захід дозволяє виявити ризик обвалення і дозволить скоротити до мінімуму витрати на відновлювальні роботи.

Замовити геодезичний моніторинг існуючих будівель в Одесі і області можна в компанії ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь". У команді працюють висококваліфіковані фахівці, що володіють дозволами на виконання геодезичних робіт. Ми гарантуємо високу точність результатів.

Наші геодезисти складе відповідний звіт, в якому будуть вказані не тільки деформації будівель, їх фото, схеми, але і визначення причин їх виникнення, деякі рекомендації, щоб нівелювати процес. Також буде складено прогноз можливих змін в фундаментних конструкції об'єкта, якщо ремонт не буде проведено.

Як визначити вартість виконання робіт?

На ціну послуги впливають особливості конструкції об'єкта, площа досліджень, кількість точок деформацій. На розсуд клієнта ми може провести повний комплекс обстеження, вказаний в СП, а можемо і частковий.

Зв'яжіться з нами по телефону і ми зробимо розрахунок вартості робіт. Звертайтеся вже сьогодні, відповімо на всі ваші запитання.

Аренда спец. техники