Що таке інженерна вишукування?

От 3500 грнЗаказать сейчас

Інженерна зйомка в Одесі і Одеській області

Інженерні вишукування - послуга, без якої не вдасться звести якісне спорудження. Від того, наскільки якісно будуть проведені роботи, залежить надійність і термін експлуатації об'єкта.

Геодезичні дослідження грають невід'ємну роль на етапах проектування проекту, і в ході проведення будівництва. Вони проводяться для того, щоб отримати актуальні дані про місцевість і детальні характеристики об'єкта, дані про комунікації проходять поблизу. Від точності проведення досліджень залежить безпека будівництва та подальша експлуатація будівлі.

Завдання інженерно вишукувань полягає в запобіганні будь-яких ризиків, які можуть призвести до погіршення всього процесу будівництва і до збитків. Проведення цього заходу дозволяє створити топографічні плани, форми об'єктів, визначити геодезичні характеристики розташування, габаритів об'єкта та інші не менш важливі параметри.

Зйомка інженерних мереж в Одесі: основні етапи досліджень
Весь комплекс заходів в ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" проводяться із застосуванням сучасного технічного обладнання. Наші співробітники завжди дотримуються норм щодо виконання досліджень. Тому ми гарантуємо якісний аналіз і максимально точні результати.

Роботи, які входять в геодезичну зйомку інженерних мереж, проводиться в кілька етапів:

  • складання технічного завдання, аналіз матеріалів про необхідної території, береться дозвіл на проведення робіт;
  • проведення польових геологічних вишукувань на ділянці, де планується забудова;
  • обробка даних, складання звіту і створення графічних документів.
  • По завершенню зйомки інженерних комунікацій, клієнт отримує точні дані про будову ділянки і його особливості, що над і під землею перебувати.

Чому має сенс замовляти проведення інженерних вишукувань у нас?

Наші фахівці проводять інженерно-геодезичну зйомку в Одесі на професійному рівні і в обумовлені терміни. Ми візьмемося за виконання інженерно-геодезичних вишукувань будь-якої складності незалежно від масштабів об'єкта і його цільового призначення. У штаті працюють кваліфіковані фахівці, які відмінно розбираються в своїй справі і здійснюють якісні інженерно геодезичні дослідження.

Вартість проведення інженерних вишукувань в Одесі залежить від віддаленості об'єкта, застроенности і інших чинників. Щоб дізнатися точну вартість такої послуги, як інженерна зйомка, зв'яжіться з менеджером компанії ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" зручним вам способом, по телефону або меседжер.

Запланували будівництво? Телефонуйте! Ми якісно проведемо виконавчу зйомку інженерних мереж і візьмемо на себе документальне оформлення.

Аренда спец. техники