Для чого потрібно узгоджувати будівництво та комунікацій?

От 3500 грнЗаказать сейчас

Узгодження об'єктів капітального будівництва в Одесі

Для початку проведення будівельних робіт потрібне узгодження об'єкта. Для цього необхідно отримати потрібні дозволи та документацію. Дозвіл на здійснення будівництва приватного будинку або іншого об'єкта нерухомості - важливий документ, який включає в себе відповідність проектної документації вимогам містобудівного плану ділянки. Цей документ дозволяє забудовнику здійснити будівельні роботи, реконструкцію будівель і їх капітальний ремонт.

Порядок узгодження будівництва відбувається наступним чином. Спочатку проводять інженерні обстеження і геологію ділянки. Після цього слід етап проектування і підписати акт на дозвіл використання земельної ділянки. Далі проводиться узгодження проектної документації з певними організаціями, і відбувається отримання дозволу на будівництво реконструкції.

Узгодження комунікацій

У більшості випадків інженерні мережі прокладають під землею, тому при будівництві є величезний ризик пошкодити їх. Через це можуть відмовити в проведенні будівництва на конкретній ділянці. Щоб не зіткнутися з такою ситуацією, треба обов'язково провести узгодження комунікацій з експлуатуючими організаціями, які можуть проходити по земельній ділянці забудовника.

Узгодження перетинів комунікацій - важливий етап підготовки документів при плануванні будівництва. Провівши цей захід, землевласнику буде простіше отримати дозвіл на будівництво будинку, а також визначитися з розташуванням об'єкта нерухомості.

Повноцінне узгодження документації на будівництво - досить важка і делікатна робота, яку краще відразу довірити перевіреним спеціалізованим організаціям.

Процедура погодження підземних комунікацій з експлуатуючими організаціями

Для визначення наявності підземних комунікацій на земельній ділянці, потрібно зробити його топографічну зйомку. Цей захід дозволяє отримати дані, які можуть знадобитися при складанні законних проектних документів. Далі необхідно звернутися з даними топографічної зйомки в відповідні інстанції, які відповідають за експлуатацію інженерних мереж.

На топографічній зйомці фіксуються підземні і наземні комунікації, а також схематичні зображення кабелів або мереж. Якщо комунікації на конкретному ділянці не були виявлені, документ забезпечується певною відміткою.

Узгодження комунікацій в Одесі проводиться в організаціях, які відповідають за надання послуг зв'язку, центральне газозабезпечення, каналізацію, постачання електрики, води. Отримання дозволу на будівництво вимагає від забудовника чималої суми грошових коштів і великих тимчасових витрат.

Технологія визначення місця розташування підземних комунікацій

Для пошуку інженерних комунікацій використовуються трасошукачі, додатково оснащені невеликим екраном. На екрані відображається відповідний сигнал, коли виявляється метал або електромагнітні поля. Під час проведення даного заходу фахівець стежить за дисплеєм, фіксує розташування і глибину залягання підземної комунікації.

Коли в одному місці проходить кілька мереж, відбувається накладення електромагнітних полів один на одного. В цьому випадку для досліджень додатково використовують і інші прилади - генератори струму.

Після того, як польові роботи були проведені, отримані дані обробляють і фіксують на паперовому носії або в електронному вигляді.

Замовити узгодження комунікацій в Одесі і області

Компанія ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" надає послугу за погодженням об'єктів будівництва та інженерних комунікацій в потрібних інстанціях (Інфокс, Обленерго, Інфоксводоканал, Одесагаз, Укртелеком). Звернувшись до нас, ви заощадите кошти, свого часу і душевні сили.

Плануючи проведення будівельних робіт, замовнику досить представити план топографічної зйомки і вказати з якими саме інстанціями потрібно провести узгодження - за іншу роботу візьмуться наші співробітники.

Звертаючись в нашу будівельну компанію, ви маєте можливість замовити цю послугу в комплексі з топографічною зйомкою ділянки. Фахівці компанії нададуть повноцінну допомогу в підготовці необхідних документів і дозвільну документацію, щоб ви змогли спокійно проводити будівництво в Одесі. Вартість даної послуги складає від 3500 грн.

Замовити проведення узгоджень інженерних комунікацій можна в нашій компанії, звернувшись до менеджерів ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" за вказаними нижче телефонами:

+380 (063) 966-89-88;

+380 (066) 561-87-18.

Аренда спец. техники