Зйомка для ландшафтного дизайн

от 4000 грнЗаказать сейчас

Для чого потрібні ландшафтні зйомки ?

Ландшафтна зйомка - топографія території, в результаті якої робиться документ, детальний топографічний план. Надалі він передається підрядникам і субпідрядникам, які займаються проектуванням і будівництвом майбутнього об'єкта нерухомості. 

Цей захід допомагає краще вивчити особливості ландшафту, що дозволить в подальшому якісно виконати будівництво. Без проведення ландшафтної топографічної зйомки в Одесі не вдасться розробити дизайнерський проект, провести інженерне планування ділянки, або розчистити майданчик під будівництво. 

Яка документація може знадобитися для проведення топографічної зйомки для ландшафтних робіт в Одесі ?

Для цієї мети потрібно кадастровий номер, копія паспорта або установчі документи, в залежності від того, фізична або юридична ви особа. Якщо клієнт не власник ділянки, він повинен надати нотаріально завірене доручення. Збір всіх необхідних документів документації не займає багато часу. У деяких випадках може знадобиться і інша документація, про це наш менеджер повідомляє клієнтові.

 Замовити ландшафтну зйомку в Одесі

 Замовити зйомку для ландшафтного дизайну в Одесі можна в компанії ТОВ "Спецбудмонтаж-Юг". Ми працюємо в цьому напрямку з 2004 року, пропонуємо послуги геодезистів, взаємовигідне співробітництво фізичним особам і організаціям. 

Переваги співпраці з нами: 

  • штат складається з сертифікованих фахівців з чималим досвідом роботи в сфері геодезії, що мають ліцензію на здійснення цього виду діяльності; 
  • оперативність виконання замовлення; виїжджаємо на об'єкт в день подачі заявки в Одесі; 
  • топографічна зйомка для ландшафтного дизайну проводиться із застосуванням надточної техніки, якісного обладнання, що дають деталізоване зображення; 
  • працюємо суворо за договором, без посередників; 
  • беремо на себе всі етапи документального оформлення. 

Уточнити ціну послуги та замовити виїзд команди фахівців будівельної компанії ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" на місце ви можете зателефонувавши менеджеру по телефону +380 (063) 966-89-88 або +380 (066) 561-87-18. Звертайтеся вже сьогодні і ми допоможемо створити план ділянки для озеленювальних цілей.

 

Аренда спец. техники