Зробити викопіювання для проектування

от 1000 грнЗаказать сейчас

Викопіювання земельної ділянки недорого в Одесі

Викопіювання ділянки землі представляє собою план місцевості, на якому викладаються властивості земельної ділянки. Складається на підставі результатів отриманих в ході інженерно-геодезичних вишукувань на конкретній території. Даний землевпоряджувальний документ може знадобитися для укладення різного роду угод купівлі-продажу, а також проведення інженерних робіт по газифікації, електрифікації.

Процедура щодо здійснення викопіювання - справа досить клопітка. Щоб не втрачати час, і для вас неприпустимий перенесення будівництва і проведення реконструкцій, краще відразу замовити таку послугу у хороших вузькоспеціалізованих фахівців. Звичайно, можна звернутися до експертів державної служби, але в цьому випадку початок будівництва і отримання необхідних документів можуть затягнутися надовго.

Замовити викопіювання місцевості за низькою ціною в Одесі і Одеській області

Звертайтеся до експертів «Спецбудмонтаж-Південь», якщо ви плануєте оформити викопіювання з генплану з гарантією якості найближчим часом. Клієнту достатньо пред'явити паспорт і право власності, кадастровий номер і виписку. Замовивши цю послугу в наших інженерів-геодезистів, ви можете бути впевнені в тому, що на викопіювання з кадастрового номеру буде завдано точні дані про досліджуваний земельній ділянці.

Причини, за якими звертаються до нас:

  • Вигідна вартість на розробку плану місцевості.
  • У роботі застосовуються тільки сучасні вимірювальні інструменти і геодезичне обладнання.
  • У штаті працюють інженери-геодезисти з високою кваліфікацією, яким не потрібно надавати жодних довідок.
  • Досвід роботи фахівців в нашій фірмі становить близько 15 років.
  • Залишившись задоволеним співпрацею, наші клієнти часто додатково замовляють кадастрову зйомку або топографічну зйомку, розділ земельної ділянки та інші геодезичні послуги.

Скільки коштує послуга викопіювання з генерального плану

На вартість проведення цієї послуги впливає обсяг і специфіка планованих робіт. Задати питання з приводу ціни і термінів підготовки документів ви можете сьогодні, зателефонувавши оператору нашої компанії по телефону (+38 (063) 966-89-88, +38 (066) 561-87-18), написавши на пошту ssm.ug.od@gmail.com або оформивши замовлення на земельну ділянку плану онлайн на сайті.

Аренда спец. техники