Чим займається ваша компанія?
Наша кампанія ТОВ "Спец Буд Монтаж-Південь" розташовується в Одесі і надає такі послуги як: будівельно-монтажні роботи, геодезичні дослідження, землевпорядні роботи, управління проектами і здача спец.техніки в оренду.
У чому ваша основна спеціалізація?
Основні спеціалізації нашої кампанії це будівельно-монтажні роботи, геодезичні роботи і управління проектами. У цих сферах у нас є величезний досвід, сертифікуванні кадри і керівництво, які є власниками
В якому ціновому сегменті ви надаєте послуги?
Так як ТОВ "Спец Строй Монтаж-Юг" вже більше 16 років на ринку і маємо великий досвід в своїх сферах, тому ми можемо запропонувати своєму замовнику обґрунтовану і адекватну ціну, як фізичним особам, так і юр.особам
Які способи оплати?
Для клієнтів ТОВ "Спец Строй Монтаж-Юг", ми можемо запропонувати і підібрати зручну форму оплати, як безготівкову, так і готівкову оплату.
Які гарантії та переваги роботи з вами?
ТОВ "Спецстроймонтпж-Південь" працює в своїх сфера послуг з 2004-го року і виконала велику кількість робіт різних складнощів. І зарекомендувала себе з обгрунтовано хорошого боку. Ми несемо відповідальність і гарантію своїм ім'ям

Основні питання до SSM-UG

У цьому розділі наведені відповіді на запитання, що часто ставляться, а також причини, з яких варто вибрати саме нашу компанію. Швидше за все, у цьому розділі ви знайдете відповіді на запитання, що хвилюють.

Будівельні роботи.

Завдання побудувати нову споруду або провести реконструкцію будівлі – справа не легка, адже треба враховувати багато нюансів. Тому поведінку будівельно-монтажних робіт в Одесі необхідно довіряти лише професіоналам.

ТОВ "Спецбудмонтаж-Юг" - надійне підприємство, що займає лідируючі позиції в будівельній галузі. Ми маємо допуски на здійснення проектних робіт, будівельного контролю, організації будівництва, реконструкції та капітального ремонту і не тільки. Якщо ви плануєте провести нове будівництво та створити його бізнес-план, звертайтесь до нашої компанії. Об'єкти нерухомості, збудовані нашою компанією, порадують вас довговічністю, комфортом, європейською якістю.

Геодезія та землеустрій в Одесі

Геодезичні роботи, зокрема й кадастрова зйомка, проводяться, коли необхідно визначити межі земельних ділянок, оформити права власності на землю, створити топографічні карти та плани. Це обов'язковий ступінь на етапі проектування проекту. Якщо вам потрібно вирішити складні завдання, пов'язані із землеустроєм та геодезією, звертайтесь до нашої компанії.

Наша спец.техніка в роботі

Оренда спеціальної техніки дозволяє полегшити процес будівництва, демонтажу конструкцій та доставку будматеріалів. Це вигідно для багатьох компаній, адже оренда техніки мінімізує фінансові витрати клієнтів. У ТОВ "Спецбудмонтаж-юг" є автопарк спецтехніки, яку можуть орендувати приватні особи, комунальні, будівельні та інші організації.

Управління проектами

Проекти з будівництва складні, капіталомісткі, вимагають формування команди з кваліфікованих працівників, які з інженерів-технологів, будівельників, юристів і лише. Управління реконструкціями чи будівельним проектом не можна ігнорувати, адже це може негативно вплинути на фінансову сторону будівельного процесу.

Будівельна компанія ТОВ "спецбудмонтаж-юг" в Одесі: чому ми?

Ми з 2004 року займаємося наданням послуг у сфері будівництва, геодезії. Вартість управління проектів, будівельно-монтажних робіт та інших послуг приємно вразить кожного замовника.

Переваги співпраці з нами:

Замовте всі необхідні послуги в ТОВ “Спецбудмонтаж-юг” в Одесі та отримайте їх на належному рівні. З нами можна зв'язатися телефоном, електронною поштою або приїхати в наш офіс.