Для чего потрібна розбивка осей при будівництві ?

от 1000 за вісь грнЗаказать сейчас

Розбивка осей

Компанія "Спецбудмонтаж-Південь" виконує різні геодезичні роботи в будівництві в Одесі. Серед них розбивка осей будівлі. Це важливий етап польових робіт перед проведенням будівельно-монтажних робіт. Адже без виносу осей на реальний ділянку не вдасться правильно залити фундамент будівлі.

Ця процедура може знадобитися в наступних випадках:

  • будівництво нерухомості;
  • установка обладнання по осях;
  • розмітка контурів об'єкта в натурі.

Під час процесу розбивки осей місцевості ми дотримуємося високу точність. Адже від того, наскільки якісно буде проведена розбивка геодезичних осей, залежить надійність конструкції. Через найменшої погрішності в подальшому можуть з'явитися тріщини, статися перекоси споруди, руйнування фундаменту будинку.

Чому вам варто звернутися в компанію "Спецбудмонтаж-Південь"?

Якщо плануєте побудувати міцну, надійну і безпечну будівля, обов'язково викличте фахівців, які виконують розбивку осей для нового будівництва в Одесі на підготовчому етапі будівництва. Звернувшись в "Спецбудмонтаж-Південь", ви можете розраховувати на комплексні послуги та вигідні ціни.

Наші переваги:

 

  • В нашій команді працюють тільки кваліфіковані фахівці з відповідною освітою з великим досвідом роботи в сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, у яких є дозвіл на проведення робіт.
  • Ми виконуємо винос в натуру в Одесі якісно і в обговорені терміни - після розбивки осей нашими фахівцями ви залишитеся задоволені якістю споруди, а виникнення аварійних ситуацій буде зведено до нуля.
  • Під час всього робочого процесу застосовуємо справні вимірювальні прилади.
  • Виконуємо розбивку осей будівництва в Одесі з максимальною точністю.

Замовити розбивка осей об'єкта капітального будівництва на місцевості ви можете на сайті. Телефонуйте прямо зараз за телефоном, вказаному в шапці сайту, і отримаєте всю необхідну інформацію про розбивці осей вашого об'єкта нерухомості! 

Аренда спец. техники