Геодезія земельної ділянки "під ключ"

От 4500 грнЗаказать сейчас

Загальна геодезія ділянки

Комплексна геодезія земельної ділянки найчастіше потрібна при проведенні будівельних робіт, покупки і землеустрій. Кожна людина багато разів стикався з результатом - просідання фундаменту, деформації комунікаційних мереж, з не правельно межами ділянки, з несподіваним ухилом ділянки, який може привести до осідання грунту і будівлі в майбутньому. Щоб запобігти ризику інженерних помилок і уникнути неякісно виконаних будівельних робіт, досить скласти точні координатні основи. Геодезичні дослідження виконуються за допомогою цифрових високоточних приладів, здатні виявити найменше відхилення будівель і грунтів.

Скільки коштує геодезія ділянки в Одесі і Одеській області?

Ціна послуги комплексної геодезії ділянки - от 4500 грн. Вартість проведення геодезичних вишукувань залежить від того, яке будівництво плануєте вести, а також від розміру вашої ділянки, кількості прилеглих територій до ділянки, ступеня терміновості, кількості об'єктів, які вже є на ділянці.

Геодезичні послуги від ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь"

16-ти річний досвід і перевірені методики геодезії ділянки дозволяють нам оперативно вирішувати завдання будь-якої складності. Наші фахівці проводять геодезію ділянки в Одесі із застосуванням сучасного цифрового обладнання та ліцензійного програмного забезпечення. Ми співпрацюємо з багатьма архітекторами і конструктарамі нашого регіону. Тому ми маємо великий досвід робіт і зможемо догодити всім запитам.

ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" надає можливість замовити геодезію в комплексі або будь-яку з послуг окремо, включаючи наступні:

Наша компанія відповідає за якість на всіх етапах виконання робіт і дотримується терміни виконання зобов'язань. Професійно виконана кадастрова зйомка, топографічна зйомка та інші геодезичні роботи в Одесі. Сотрудніічества з ТОВ "Спецбудмонтаж-Південь" - гарантія того, що під час будівництва та експлуатації об'єкта нерухомості у вас не виникне жодних проблем. Звертайтеся до нас за концультаціей, залишайте заявку на сайті або пишіть нам в меседжер!

Аренда спец. техники