Шлях отримання документів для початку будівництва?

Як отримати дозволи на будівництво1616965011
2 минуты чтения

Дозвільна документація в Україні, особливо в Одеському регіоні

При новому будівництві, реконструкціях, перепланування приміщення, промисловому будівництві в Одесі не обійтися без спеціального документа - дозволу на будівництво. Отримання дозволу на будівництво будівлі - це складна процедура по збору довідок, проектувальної документації, погоджень, яка займає тривалий час. Вирішити всі питання, пов'язані з дозволами, важливо ще до закладки фундаменту або першої цеглини.

Оформлення дозвільної документації дозволяє легально проводити багато роботи в будівництві, уникнути великих штрафів і інших неприємних сюрпризів. Для зведення і узаконення будинку на ділянці в будь-якому випадку доведеться отримати початково-дозвільну документацію на проектування та будівництво.

Які ризики виникають будівництво без дозволу?

За будівлі, зведені самовільно, можна отримати штраф. У деяких випадках це загрожує знесенням вже зведеної споруди. Важливо своєчасно отримати ліцензію на будівництво. Якщо не бажаєте втратити всіх результатів будівництва, займіться оформленням всіх необхідних паперів завчасно.

Допомога в оформленні дозвільної документації

Отримання дозволу на будівництво займає час і вимагає професіоналізму фахівців. Звертайтеся в ТОВ Спецбудмонтаж-Південь - ми пропонуємо повний комплекс послуг під ключ. Наші фахівці візьмуть на себе процедуру оформлення проектних документів, в тому числі і дозвільної документації, технічного та будівельного паспорта. Підготовка дозвільної документації входить в послугу управління проектами. Також ми якісно надаємо послугу узгодження комунікацій, узгодження будівництва, а також проводимо геодезичну, інженерну зйомку.

У нас великий досвід в будівельній сфері - працюємо з 2004 року. Наша відповідальна команда виконавців вже не один раз збирала документацію на отримання дозволу на будівництво будинку в Одесі, тому ми точно знаємо, як правильно оформити папери, щоб отримати схвалення з першого разу. Звернувшись до нас ви залишитеся задоволені результатом, збережіть час, нерви і значну частину грошей.

Запишіться на безкоштовну консультацію для вирішення вашого питання і отримання відповідного дозволу на будівництво в місті Одеса та Одеській області прямо зараз! Контакти для зв'язку вказані в шапці сайту.

Схожі статті

Для чого потрібно управління проектом?1616859665
Для чого потрібно управління проектом?
Будь-який фахівець з будівництва та будівельна компанія може зіткнутися з дефектами і проблемами на будівельному майданчику. Під час будівельного процесу багато що може піти не так, як…
Подробнее
Реконструкція будівель і споруд1609763626
Реконструкція будівель і споруд
Реконструкція споруди займає важливе місце в будівництві. Щоб здійснити реконструкцію потрібного об'єкту, слід узгодити проект в інстанціях. На це може піти багато часу. Щоб це сталося…
Подробнее
стротельство1616748397
Громадське будівництво
До суспільних будинків відносять всі об'єкти обслуговування, відпочинку, спорту, торгові та офісні площі. До таких будівель відносять лікарні, школи, стадіони, ринки, клуби, ресторани, кафе…
Подробнее
Що таке ген.подряд і підряд ?1616749274
Що таке ген.подряд і підряд ?
Ген.підряд - це керівництво складними процесами будівництва. Щоб не виникало простоїв, перебоїв і труднощів, необхідно пов'язувати всі плановані роботи в єдиний будівельний комплекс.…
Подробнее