На що потрібно звернути увагу при купівлі земельної ділянки ?

Придбання земельної ділянки в Одесі1625578490
5 минут чтения

Як правильно купити земельну ділянку в Одесі і Одеській області?

Одеська область приваблює українців і іноземців м'яким кліматом, близькістю Чорного моря, курортними зонами. Купівля різних ділянок в Одесі і області донині актуальна, адже багато хто мріє побудувати тут власний будинок або дачу. Розглянемо, все особливості вибору земельної ділянки.

Продаж землі в Україні: що врахувати при виборі ділянки на землю

Вибираючи ділянку, обов'язково звертайте увагу на зв'язок. На ділянці повинні бути проведені газ, водопровід, електрика і каналізація. Але, як Ви знаєте, за містом каналізація і водопровід не завжди є, тому врахуйте цей момент.

Особливо важливо дізнатися на якому рівні знаходиться питна вода. Не забувайте врахувати те, щоб, наприклад, провести електрику або газ, вам знадобиться велика сума грошей.

Дуже важливо звертати увагу на форму, рельєф і площа вибраної ділянки. Для спорудження будинку найбільше підходить ділянки з рівним рельєфом. Безсумнівно, гірський рельєф має свої плюси, але в такому випадку вам знадобиться більше грошей і консультації з кваліфікованими фахівцями. При виборі території під будинок звертайте увагу на розмір. Вам повинно вистачити місця для спорудження будинку, гаража, техіческого приміщення і тд.

Документи на ділянку

Тепер уявімо, що обрана ділянка вас влаштовує і настав час перевіряти документи і оформляти угоду. На цьому етапі дуже важливо звернути увагу на якісь моменти:

Межі ділянки

Якщо кордонів немає, вимагайте провести межування або винос меж ділянки, щоб уникнути подальших конфліктів. Навіть при існуючих зборах потрібно пам'ятати про недобросовісних продавців, геодезистів і будівельників, які могли приховати інформацію від вас.

Категорія землі

Обов'язково дізнавайтеся, призначений чи ділянку на збудування храму, щоб отримати цю інормаціі вам треба звернутися до нашого менеджера.

Перевірка продавця

У продавця обов'язково повинні бути правовстановлюючі документи на власність. Обов'язково їх вимагайте у власника. Якщо купуєте за дорученням, вивчіть її рядки і перевірте, що це об'єкт нерухомості.

Як знизити ризики при купівлі земельної ділянки?

Щоб купити підходящу ділянку з фундаментом, вам буде потрібно:

  • Перевірити документи на землю.

  • Провести ретельний аналіз стану земельної ділянки та її цільове призначення.
  • Перевірити наявність обтяжень на землю. Їх не повинно бути.
  • Звірити кордону землі з документацією.

Після того, як угода купівлі-продажу відбулася, обов'язково оформляйте право власності на ділянку.

Оформлення документів на землю збереже ваші гроші

Некоректні відомості про самій ділянці і про землевласника, а також невірні координати ділянки являють собою причину серйозних неприємностей для власника землі. При будь-яких кадастрових «помилки» потрібно звертатися треба до реєстратора району.

Будьте уважні на кожному етапі вибору і оформлення земельної ділянки. Якщо Ви не маєте можливості самостійно перевірити всі дані, краще зверніться за допомогою до професійного юриста або ріелтора.

Існують проблемні райони Одеської області

Самостійний продаж землі під будівництво в одеській області тягне за собою багато питань і витрати часу. Врахуйте, що при купівлі земельної ділянки від власника в Овідіопольському, лиманському, Любашівському районах потрібна повна перевірка. Якщо ви раніше не стикалися з земельними питаннями, ви можете просто не знати всіх нюансів і тонкощів закону. Для швидкої і вигідної покупки або продажу комерційної землі під будівництво в Одесі, звертайтеся в компанію «Спецбудмонтаж-Південь». Ми виконуємо землевпорядні послуги і ваші доручення професійно і точно.

У нас ви зможете замовити будь-які геологічні послуги, в тому числі:

Купівля готового будинку в Совіньоні, продаж земельних ділянок (землі) в Одесі і Одеській області - кілька профільних напрямків нашої компанії, які в останні роки набирають популярність. Наші керівництво допоможе вирішити питання, пов'язані зі спадкуванням, оформленням дарування, розділом, приватизацією ділянки.

Ми проведемо експертизу земельної ділянки з метою перевірки адекватності запитуваної вартості, підготуємо необхідну документацію для приватизації земельної ділянки та укладання угоди купівлі-продажу землі. Наші фахівці візьмуть на себе весь процес оформлення документації, починаючи від договору застави і закінчуючи укладанням угоди.

При будь-яких питаннях, пов'язаних з купівлею землі сільгосппризначення, продаж землі адміністрацією в Одесі і області, телефонуйте нам, оформляйте заявку на сайті або приїжджайте в офіс. Не упускайте можливість - грамотно оформити продаж землі за допомогою наших кваліфікованих фахівців.

Схожі статті

У чому різниця між кадастрової і топографічної картами?1617019350
У чому різниця між кадастрової і топографічної картами?
Що таке кадастрова карта?Публічна кадастрова карта - графічне зображення, яке містить основну інформацію про земельні ділянки України. Вона дозволяє перевірити чи зареєстрований певну…
Подробнее
Будівельна геодезія1629283491
Будівельна геодезія
Что такое строительная геодезия?Строительная геодезия представляет собой комплекс Специальных измерений, Которые в дальнейшем позволяют определить лучшее место для расположения здания,…
Подробнее
Як отримати дозволи на будівництво1616965011
Як отримати дозволи на будівництво
Дозвільна документація в Україні, особливо в Одеському регіоніПри новому будівництві, реконструкціях, перепланування приміщення, промисловому будівництві в Одесі не обійтися без…
Подробнее
Для чого потрібно управління проектом?1616859665
Для чого потрібно управління проектом?
Будь-який фахівець з будівництва та будівельна компанія може зіткнутися з дефектами і проблемами на будівельному майданчику. Під час будівельного процесу багато що може піти не так, як…
Подробнее